2726
عنوان

چیکارکنم ۱۰کیلو وزنم بیاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 58 پست

اره عزيزم 

دور شكمم پلاستيك ميبندم يك ساعت به طورى كه نفس نفس بزنم رو تردميل ميرم به قدرى عرق ميكنم كه حد نداره عذا رو هم كم كردم بعد از سه روز معدم به راحتى عادت كرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روزى يك ساعت پياده روى ميكنم رو تردميل غذا هم ناهار ها سالاد كاهو ميخورم شب ها دو قاشق عدس توى دو ...

خب پس منتظر شلی پوست و کمبود ویتامین و ریزش مو و ضعف و درد معده هزاران اسیب باش

من ٣۰کیلو با رژیم متخصص کم کردم. اما روش شما اشنباس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
اره عزيزم  دور شكمم پلاستيك ميبندم يك ساعت به طورى كه نفس نفس بزنم رو تردميل ميرم به قدرى عرق ...

وااای.پلاستیک بستن فقط اب بدنتو کم میکنه و بیماری پوستی میاره

گلم یکم مطالعه کن ب خودت اسیب نزن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

سلام تپلی..بوس رو لپات😍

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706