2726

ورزززششش

کم خوری

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وعده ناهارو حذف کن 

پیاده روی داشته باش 

اب بخور توش سرکه سیب یا ابلیمو تازه بچکون 

صبح ناشتا خاکشیر با یه لیوان اب ولرم بخور معدت کار کنه 

شیرینیجاتو حذف کن 

شام قبل ساعت هشت بخور 

...

ازاین حلقه های چربی سوز بگیر ک توش برجستگی داره  لااااغر میشی عالی رژیم هم بگیر از همون غذا ...

گلم حلقه ها چربی سوز نیستنا

من خودم دارم اما فقط حلقع لاغر نمیکه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

به به همه خوبان تپل یک جا جمعند😁😁😁😁

کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰
2706