1373
1341
عنوان

چیکارکنم ۱۰کیلو وزنم بیاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 58 پست

فقط کالری شماری و ورزش

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»69.4»» 69>>68.3      ---> هدف طلایی:۶۵🏆😏😏

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من روزى يك ساعت پياده روى ميكنم رو تردميل غذا هم ناهار ها سالاد كاهو ميخورم شب ها دو قاشق عدس توى دو ...

مجردی ،، بچه شیر نمیدی من تو شیردهی هستم ولی کلن خیلی زیاد غذا میخورم دارم از چاقی میمیرم

1350
خداروشكر كه تا الان مشكلى برام پيش نيومده 😊

ایشالله پیش نیاذ

اما الان اولشه

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈
مجردی ،، بچه شیر نمیدی من تو شیردهی هستم ولی کلن خیلی زیاد غذا میخورم دارم از چاقی میمیرم

يك ماهه دخترم و از شير گرفتم قبل از اون كارى نميكردم كه شيرم كم بشه دخترم اذيت بشه

1376
باشگاه یازومباخیلی تاثیر داره به نظرتون؟؟؟

سلام عزیزم! فیتنس چیز خیلی خوبیه اما بهای زیادی نباید بدی! لاغری من بهاش افسردگی و مشکلات دستگاه گوارش بود! طبق مطالعات رژیم غذایی سنگین باعث افسردگی و سندروم روده تحریک پذیر میشه!

همیشه بدونید چیو میدید و چی به دست میآرید!

اصولی رژیم بگیر!

1226

منم استعداد چاقی دارم ولی با رژیمایی که میگیرم خیلی لاغرم و سه کیلو کمبود وزنم دارم و فرز و سبکم،اصلا صبحانه نمی‌خورم چون هر وقت عادت کنم بخورم چاق میشم(این روش توصیه نمیکنم) نهار کم میخورم شام هم نون و پنیر یا تخم مرغ و چیزای سبک میوه هم میخوره ولی روزی دو واحد

ولی به طور کلی چیپس ،پفک، شیرینی، بیسکوییت و آجیل حذف کن 

همه مواد غذایی سالم بخور ولی کم،پیاده روی و کارای خونه خیلی انجام بده روزی یکبار کل خونه رو جارو بکش و تی بزن، لباسارو بنداز تو تشت با پا برو روشون،هم فعالیت کردی کالری میسوزونی هم سرت گرمه وقت نمیکنی چیزی بخوری

چای سبز و قهوه اسپرسو زیاد بخور، قرص آهن و مولتی ویتامین یادت نره

ما به تکرار خطا استادیم....  یه حسابدار خسته از نصف جهان 
۳۰ کیلو،،، چه جوری لطفا یه کم توضیح میدی،، تو چندوقت

توو یکسال.تحت نظر متخصص و ورزش اصولی با مربی

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈

من‌از دوره های دوماهه‌خانم ساداتی استفاده کردم کارش عالیه هرروزپیگیرم بود دوماه۱۲کیلوکم‌کردم‌سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی وسختی مطابق سفره روزانه تازه کارمندم وقت اشپزی نداشتم 

رژیم واسه افرادی که نمیتونم ورزش کنند هم‌میده 

من که مدیونشم دوماهه ازم کلا ۹۰تومن‌گرفت جوش جونش چون من  گرفتم‌هزینه دمنوش وقرص کردم نتیجه ندیدم

ای دی تل گرامشون [email protected]