2703
2553
عنوان

بیبی چک و آزمایش خون🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 47 پست
خدا کنه یعنی میشع😣

چرا نشه😉

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه یعنی میشع😣

اشکال ندارد ه وقت دلت خواست میتونی بزنی خواهرم شب زد دوتا خط پررنگ شد زن داداشمم همینطور

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2456
ای یو ای با ای یو اف چ فرقی میکنه برام توضیح میدید

تو ای وی ا تخمک با عمل پانکچر برمیدارن بیرون تو ازمایشگاه لقاح میدن دوباره انتقال میدن به رحم مادر ولی تو ای یو ای اسپرم شستشو میدن انتقال میدن به رحم مادر ای یو ای دردسرش خیلی کمتری ولی کسایی که مشکل لوله دارن حتما باید ای وی اف شن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

آی یو آی اسپرم رو میزارم تو رحم مستقیما که خودشون لقاح پیدا کنن

اما ای وی آف هم تخمک هم اسپرم تو آزمایشگاه اول لقاح میدم بعد میزارنشون تو رحم

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

هزینه ای یو ای چند شد عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

براiui از قبل به خانم دارو آمپول میدن که تخمک ها بالغ بشن بعد آمپولhcg میدن که آزاد بشه بعد از ۴۰ ساعت از آقا نمونه اسپرم میگیرن و تو آزمایشگاه خوب هاشو میگیرن و انتقال میدن به رحم...و اما ivf که دارو و آمپول بعد تخمک که بالغ شد با یه بیهوشی تخمک کشی میکنن و اسپرم رو هم میگیرن تو آزمایشگاه جنین و بوجود میارن بعد به رحم انتقال میدم

2714
۷۰۰ تومن 

آزاد بودی یا بیمه؟ میشه بگی چند وقت اقدام بودی و مشکلتون چی بود

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
اميدت رو از دست نده،  امروز از خدا بخواه، روز عزیزی هست، نذر کن گل پسر آوردی بذار علی دخمل آورد ...

خیلی نذر و دعا کردم..انشالله خدا هیچکسو نا امید نکنه منو هم نا امید نکنه

آزاد بودی یا بیمه؟ میشه بگی چند وقت اقدام بودی و مشکلتون چی بود

آزاد بودم..شکل از منه و تنبلی تخمدان دارم ۴ ساله اقدامم ولی مداوم دوا و درمون نمیکردم

آزاد بودم..شکل از منه و تنبلی تخمدان دارم ۴ ساله اقدامم ولی مداوم دوا و درمون نمیکردم

ایشالا که الان تو یک مامان هستی برا ماهم دعا کن خسته شدم دیگه 

2706