2726
عنوان

بیبی چک و آزمایش خون🤗

502 بازدید | 47 پست

دیروز یه بیبی چک زدم موقع ظهر هیچ خطی نیفتاد یکی دیگه زدم منفی بود بعد از ۵ یا ۱۰ دقیقه دو تا خط پررنگ شد..دوباره امروز صبح زدم باز هیچ خطی نیفتاد.

درضمن اینم بگم ۱۶ روزه کهiuiکردم و علائم فقط کمردرد دارم.

بوده کسی اینطوری شده باشه و باردار بوده؟

هیچ خطی نیفتاد یعنی چی خب😐  خط کنترل هم نبود!؟ 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه عزیزم بعد بی بی زدن باید تا ده دقیقه صبر کنی الان شما امکان بارداریتون بالاس عکس بی بی رو بزار تا بگم

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
اصلا سفید بود هیچ خطی نیفتاد..حالا فردا آز خون دارم دل تو دلم نیس

خرابش کردی دیگه 😅 معتبر نیست اینطوری! 

اونی که میگی دوتا خط افتاده اگه واقعا تو کم تر از ده دقیقه بوده و خط هاش صورتی مثبته....  

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706