2726
ما دیروز  قبل سونو نذر کردیم اگه پسر شد اسمشو بزاریم علی ـ مادر شوهرم میگه علی خالی ن بزارید عل ...

برا ما هم پیشنهاد زیاد بود ولی گفتیم خودمون میخواییم انتخاب کنیم تا شناسنامه رو نگیریم هم نمیگیم سورپرایز شید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وووای خدایااااا دیروز مشخص شد بچه تو شکمم پسره ـمادر شوهرم گیییییر داده میگه اسمشو بزار علی حسن ـاخه ...

😂😂 الهی 

بابا بزرگ منم میگفت باید اسم پسرتونو بزارید قربانعلی 

چون نزیک عید قربان دنیا اومده بود

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
اره.. شوهرم میگه قدیمیه؟ 😞

یکی بیاد ی راهکار بده مخ مردا رو بزنیم منم شوهرم واسه هراسمی ی ایراد میذاره.بعد میگم ی اسم خودت بگو شروع میکنه مسخره بازی.میگه سیروس کوروش سایروس زلف علی ازینجور اسما میگه حرصم درمیاد

2706