2726

کیان

پارسا

آراد

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مانی عجق وجقه ؟ خوب شما همون اصغر و اکبر بذار

مثال زد برای اینکه مثل اونا پیشنهاد بشه  نگفت اجق وجقه!!!!

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
مثال زد برای اینکه مثل اونا پیشنهاد بشه  نگفت اجق وجقه!!!!

الان یکی میاد میگ مگ اکبر اصغر چشه😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
مانی عجق وجقه ؟ خوب شما همون اصغر و اکبر بذار

نه فکر کنم اشتباه متوجه شدید میگم اجق وجق نباشه.. 

مثل مانی و متین ساده و شیک باشه ولی اینا تکراریه اسم خواهرزاده و برادرشوهرمه.. علی و ترکیباتش هم خیلیییییی داریم و الا دوست داشتم

2706