2737
2734
عنوان

جلغوزه و ناباروری

2780 بازدید | 16 پست

میگن واسه مردا خوبه   درسته🤔🤔🤔

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

اصلا نمبدونم چی هست 

من تو این دوران ناباروری از همه چی استفاده کردیم 

ولی حقیقتا با این اشنایی ندارم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نمبدونم چی هست  من تو این دوران ناباروری از همه چی استفاده کردیم  ولی حقیقتا با این ...

خودمنم   این ۷ سال  اصلا اسمشم نشنیده بودم ... ولی الان زدم نت عکسشو دیدم مشهد زیاد داشتن ...دیروز یه عطاری بهمون گفت  بریم از شیرینی فروشیا بخریم  نیگفت عالیه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
ی مدل تخمه ای اره؟

اره  گلم

خیلیم گرونه 

اصلا نمبدونم چی هست  من تو این دوران ناباروری از همه چی استفاده کردیم  ولی حقیقتا با این ...

از چیا استفاده کردی بگو منم بخورم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2738

یه جور آجیله، گرونم هست. از آجیل فروشیا می تونی پوست کنده اش را بگیری، مدل بو داده شورش هم هست که اونم خوشمزه است. دانه صنوبره بهش می گن چلغوز، خیلی گرم هست. ما پارسال برای عید گرفتیم تئی آجیلامون بود. مرده هی تاکید می کرد خانم ها بیشتر از چند تا دونه اش نخورن باعث سقط جنین و خونریزی اینا میشه. 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
از چیا استفاده کردی بگو منم بخورم

عزیزم حقیقتا از هیچکدوم نتیجه نگرفتم 

و ای وی اف کردم 

هنوز از ای وی اف هم نتیجه نگرفتم 

پس نمیتونم چیزی توصیه کنم بهت 😞

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
یه جور آجیله، گرونم هست. از آجیل فروشیا می تونی پوست کنده اش را بگیری، مدل بو داده شورش هم هست که او ...

ممنون  عزیزم

شنیدم آجیل افغانیاست

اره  واسه همون افعانستانه ...

اره  واسه همون افعانستانه ...

نه الزاما واسه اونجا نیست، مشهدم هست، کرمانم هست، شیرازم هست، توی ایران چون خیلی گرونه نمیشناسنش زیاد بیشتر لاکچری محسوب میشه. من خودم از یه آجیل فروشی توی بازار تجریش تهران خریدم. 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
نه الزاما واسه اونجا نیست، مشهدم هست، کرمانم هست، شیرازم هست، توی ایران چون خیلی گرونه نمیشناسنش زیا ...

بازار تجریش  عه پس میریم اونجا میگیریم 😘

2706