2726
عنوان

تحمل قهر رو گاهی باید داشته باشیم

125 بازدید | 5 پست

🌺 یکی از دلایلی که بسیاری افراد در درمان #تله_های_زندگی شان شکست می خورند این است که تحمل طرد، قهر و بی اعتنایی را ندارند.

💠🔹وقتی شما نمی توانید قهر و بی اعتنایی دیگران را تحمل کنید، یا #عصبانی می شوید و سرزنشگری و پرخاشگری می کنید و یا اینکه #احساس_گناه به جانتان می افتد و منت کشی و باج دادن را شروع می کنید.

💠🔹واقعیت این است که اگر شما نسبت به #بی_اعتنایی بسیار حساس هستید_ دست به هر کاری می زنید تا رفع کدورت شود و تا طرف مقابل خوشحال نشود حال شما هم خراب است_این برای شما فضیلتی محسوب نمی شود چون نشان می دهد شما فرد #وابسته ای هستید.

💠🔹آدم های سالم نسبت به ناراحتی دیگران بی اعتنا نیستند ولی اجازه نمی دهند که دیگران آنها را از طریق #احساس_گناه کنترل کنند و از آنها سودجویی نمایند.

💠🔹بنابراین یکی از راهکارهای مهمی که برای درمان بسیاری از #طرحواره ها بکار می رود آموختن مهارت تحمل #طرد شدن است.

💠🔹این یعنی تمرین کنید تا کمتر به قهر و بی اعتنایی دیگران بها بدهید. به جای آن توجهتان را به اهداف شخصیتان معطوف کنید تا به فرد #مستقل تری تبدیل شوید

─═हई  @DrAzartash  ईह═─

┄┄┅━❅✍❅━┅┄┄

بسیار عالی مینا جان 

واسه من مرهم بود در این لحظه 

بش عمل میکنم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره منم جز این دسته هستم. البته بهتره بگم تحمل تنهایی ندارم. ولی دیشب داشتم فکر میکردم من که ذاتا تن ...

با تمرین 

موفق میشی 

که حال خوبت وابسته ب دیگران و رضایت اونها نباشه

با تمرین  موفق میشی  که حال خوبت وابسته ب دیگران و رضایت اونها نباشه

انشالله

ولی هرکاری میکنم به این شوهرم حرفی نزنم یادم.نمیمونه

همش مسخره میکنه. هر نظر و پیشنهادی بدم مسخره ام میکنه. دلم حامی میخواد.پشتیبان میخواد که من ندارم