2726
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3974 بازدید | 128 پست
دوست دارم الان چندتا آرامبخش بخورم که آماده باشم واسه دیدنش و تحملش

به خودت ضرر می زنی. سعی کن اگه میشه قرصو بدی اون بخوره! بعضیها همینن تلخ و ترش عوضم نمیشن. دوری و دوستی تنها چاره شه. سعی کن با شوهرش خوب و گرم برخورد کنی که تو خونه اش واسه خودت طرفدار درست کنی.

ممنون که کامل نوشتی خوندنشم راحت بود.

چقد تو مخه چجوری تحملش میکنی.اگه گفت چرا زنگ نزدی بگو نخواستم مزاحم شم گفتم شاید خواب بودی یا داشتی فلان برنامه رو نگاه میکردی.ولی قشششنگ حسادت از کاراش میباره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیمه اسلامی چگونه است؟

یعنی نه اسلامی محسوب میشه که روسری و شلوار و مانتو داره نه در حد دو تیکه خیلی باز یه چیزی مثل نیم تنه یقه پوشیده و شورت پاچه بلند

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
به خودت ضرر می زنی. سعی کن اگه میشه قرصو بدی اون بخوره! بعضیها همینن تلخ و ترش عوضم نمیشن. دوری و دو ...

شوهرش فقط زن چادری و مذهبی رو لایق احترام میدونه و همش به من میگه روسری جلوی نامحرم سر کن و...

2728
شوهرش فقط زن چادری و مذهبی رو لایق احترام میدونه و همش به من میگه روسری جلوی نامحرم سر کن و...

مردای متظاهر مذهبی از همه شل ترن. ببین کارش چیه به چی علاقمنده تو همون موضوع سر صحبتو باهاش باز کن یا هی ازش نظر بخواه مثلا بگو جواب فلان مسئله و احکام چیه برای دوستم سوال پیش اومده؟

به خودت ضرر می زنی. سعی کن اگه میشه قرصو بدی اون بخوره! بعضیها همینن تلخ و ترش عوضم نمیشن. دوری و دو ...

خواهش میکنم ممنون که به درد دلم توجه کردی

چقد تو مخه چجوری تحملش میکنی.اگه گفت چرا زنگ نزدی بگو نخواستم مزاحم شم گفتم شاید خواب بودی یا داشتی ...

اره افرین به ذهنم نرسیده بود چرا! شاید بخاطر حاضر جوابیشه

مگه ما قرارداد بستیم مناسبتها و عیدا ب مادرشوهر زنگ بزنیم و سربزنیم من ک اصلا زنگ هم نمیزنم شاید دو ...

متاسفانه اون زنگ میزنه گزارش زندگیمو میگیره به شوهرمم میگه زنت اصلا حالمو نمیپرسه

مردای متظاهر مذهبی از همه شل ترن. ببین کارش چیه به چی علاقمنده تو همون موضوع سر صحبتو باهاش باز کن ی ...

فکر جالبیه گرچه که تجربه ثابت کرده هر موقع ادم حسابش کردم انقدر صمیمی شده که به شخصی ترین کارمم صاحب نظر میشه

نظرت خوب بود باید،ولی واسه گوشیم ناراحت میشه غر میزنه

چ اهمیتی براتون داره ک ناراحت بشن؟ 

زندگي رادوباره جاري نموده اي پرشور،زيبا و روان دنياي با تو بودن در اوج هميشه هايم جان ميگيرد
2706