2410
2553
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3971 بازدید | 128 پست
منم دقیقا مثلتوام ولی 20 ساله وضعم همینه تازه شوهرم روزی یه باروز میره پیشش پرش میکنه نه راه پس دارم ...

دنبال راه حل باش خودکشی چیه میخوای مادرشوهرت رو شاد کنی

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
من برات تو یه جمله تعریف میکنم شما ب دوستمون کمک کن..مادرشوهر استارتر بشششششدت فضول و حسود و یک دندس ...

مرسی عزیزم زحمت شد

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حامله م انقد ناراحتم چند روزه که همش به خودم فحش میدم چرا حامله شدم دوست دارم بمیرم  مادرشوه ...

تروخدا مشکلت رو ریشه یابی کن،تو الان نباید حرص بخوری بیخیال 

2456

بیا یه راه حل خوب به ذهنم رسید

برای اینکه امروز کمتر اذیت بشی و باهات دهن به دهن هم نشه چشمتم زیاد بهش نباشه یه تسبیح یا صلوات شمار با خودت ببر بگو عید غدیره نذر کردم ده هزار تا صلوات بفرستم برای سلامتی اطرافیانم و چون تا شب تموم نمیشه اوردم از اینجا هم بقیه ش رو بفرستم. هم شوهرش که میگی مدهبیه امروز میره توی جبهه شما هم کمتر باهات حرف میزنه اون مادرشوهر چشمتم به تسبیح یا صلوات شمتر میمونه ریخت و نگاه حسودش رو نمی بینی.

الحمد لله کما هو اهله
فقط میتونم بگم هیچکس اخلاق دیگری رو نمیتونه عوض کنه و هرکس تو رفتار و فرهنگ خودشه تمام

بله ولی یکسری احترامهارو ما خودمون باید برا خودمون فراهم کنیم مثلا من اگه اون موقع که مادر شوهرم برگشت گفت تو باید یه آرایشگاه حرفه ای بری جوابشو میدادم و همون موقع قهر میکردم بیشتر رعایت حرفهاشو میکرد من اونموقع ها فکر میکردم چون بزرگتره باید سکوت کنم

بله ولی یکسری احترامهارو ما خودمون باید برا خودمون فراهم کنیم مثلا من اگه اون موقع که مادر شوهرم برگ ...

ن بنظرم بعضی جا ها باید حرمت هارو شکست و جواب دندان شکن داد..سکوت کردن عاقبتش یه عمر تو سری خوردن و ساده بنظر رسیدنه..

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2714
بیا یه راه حل خوب به ذهنم رسید برای اینکه امروز کمتر اذیت بشی و باهات دهن به دهن هم نشه چشمتم زیاد ...

آفریــــن موافقـــم ایول👍👍👍👍👍👍

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
بیا یه راه حل خوب به ذهنم رسید برای اینکه امروز کمتر اذیت بشی و باهات دهن به دهن هم نشه چشمتم زیاد ...

پیشنهاد پسندیده ای ولی از من که اصلا اعتقاد دینی به این چیزها ندارم و پیرو دین خاصی نیستم پذیرفته نمیشه،اخرین بحثشون با من سر این بود که من رفته بودم آنتالیا و شنا کرده بودم با مایو داشتن پیگیر میشدن ببینن من اونجا حجابم رو رعایت کردم یا نه

ن بنظرم بعضی جا ها باید حرمت هارو شکست و جواب دندان شکن داد..سکوت کردن عاقبتش یه عمر تو سری خوردن و ...

دقیقا،منم میدونم ولی میخوام اجرا کنم توکل بخدا

2706