2726
عنوان

مادرشوهرم با چشماش توهین میکنه و در نبود شوهرم با زبونش

| مشاهده متن کامل بحث + 3975 بازدید | 128 پست
عزیزمی،متاسفانه باید بریم اوناهم تهرانن وانتظار دارن بعد از دو هفته و کلی تماس گرفتنشون بریم

ای وای پس بیخیال باش و ریلکس..فقط تو دلت بگو باهام لجه و میخواد حرسمو دراره..همین

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
آخی عزیزم تا آخر خوندم همه ما کمو بیش با این مسائل برخورد داشتیم یا رو ب رو هستیم. اگه از اول کوتا ...

دقیقا موافق حرفتونم از اول نتونستم از شخصیت خودم دفاع کنم و اون موقع بچه بودم،متاسفانه به طرز وحشتناکی توی تنهایی شوهرمو پر میکنه

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم، اینکه صبوری و باهاش جروبحث نمیکنی معلومه خیلی باشخصیتی، همینطور ادامه بده ، مطمین باش خدا عوض ...

دوست دارم الان چندتا آرامبخش بخورم که آماده باشم واسه دیدنش و تحملش

2728

تا حد زیادی شبیه مادر شوهر منه .اونم خیلی خل و بی فرهنگ و نادونه الانم باعث دلخوری و قهر بین منو شوهرم شده خدا جزاشو بهش بده ایشالا دلش خون شه که دلمو همیشه خون میکنه 

منم دقیقا مثلتوام ولی 20 ساله وضعم همینه تازه شوهرم روزی یه باروز میره پیشش پرش میکنه نه راه پس دارم ...

من حامله م انقد ناراحتم چند روزه که همش به خودم فحش میدم چرا حامله شدم دوست دارم بمیرم  مادرشوهرم با دخالت های بیجاش باعث قهر و کدورت بین منو همسرم شده حالام راه به راه زنگ میزنه بهش امار میگیره خدا لعنتش کنه که هر روز که شوهرم سرکاره زنگ میزنه پرش میکنه 

بچه ها من یه پست گذاشتم اینجا زودی ورداشتم کسی چرا نظر نداد؟😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭شات گرفتم ازش بزارم یلحظه؟؟؟؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
نیلوفر درست کردن بعضی ها و حل بیشعوریشون با ماست حداقل تا جاییکه بیشعوریشون روی ما اثر میذلره  ...

شما مشاوری؟ 

اینو یبار که رفتم پیش مشاور بهم گفت ولی بازم به موقعش مغذم هنگ کرده و نتونستم دفاع کنم چونکه میترسم دعوا بشه

فقط میتونم بگم هیچکس اخلاق دیگری رو نمیتونه عوض کنه و هرکس تو رفتار و فرهنگ خودشه تمام

عزیزم🙂چرا گلگی کردنش برات مهمه؟عادی باش انگار ک نمیبینیش خیلی راحته بخدا 

خونشون سکوت مطلقه و همیشه توی پذیرایی رو مبلهای روبروی ما با فاصله کم میشنن و منتظر میشنه تا حرف بزنیم و مثل جغد ریزترین عکس العملمم در نظر داره و تفسیر میکنه اگه خمیازه بکشم میگه خوابتو واسه مادرشوهرت اوردی منم میگم نه بخاطر چراغاتونه که خاموشه بعد قیافه میگره میگه خونه با این نور به چراغ احتیاج نداره ولی حالا که گفتی برو روشن کن 

چقدر دلت پره خواهر 

خیلی بخدا خیلی من تو زندگی با خانواده خودمم خلا عاطفی زیادی داشتم پدر مادرم طلاق گرفتن و من مشکلات زیادی رو متحملشدم

شوهرت رفتارش با این قضایا چجوریه 

99درصد سکوت و اکثرا خودشو میزنه به اون راه که متوجه برخورد بدش نشده و تمام تلاشش رو میکنه که به من ثابت کنه اون منو دوست داره ومنظور بدی نداره

2706