2737
2734

سلام خانوما 

دکتر مهناز اشرفی برای درمان نازایی به شدت توصیه میشه داشتم تاپیک های قبلی رو نگاه میکردم دیدم میگن وقت نمیزاره ولی حدود یکساله سیستم نوبت دهی و ویزیت خانوم دکتر فوق العاده منظم شده و اینکه خیلی هم خوش انصافه و اصلاً دنبال پول و بزک دوزک نیست خودم زیر نظر ایشوو  آی یو آی کردم و الان دخترم هشت ماهشه😍

کدوم شهره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کدوم بیمارستان؟ مطبش کجاست؟

بیمارستان اکبرآبادی تو مولوی زنگ بزن بیمارستان بپرس چه روزایی هست و مطبش هم کوچه بغلی بیمارستان ساسانِ تو بلوار کشاورز شنبه و دوشنبه هست از ۹ تا ۱۸ قبلش باید وقت بگیری 

۸۸۹۵۵۷۲۵

من یکیو میشناسم خیلی احتیاج داره به دکتر, اگه خوبه بهش معرفی کنم؟

حتماً بهش معرفی کن اگر هم مشکل مالی داره بره بیمارستان چون تو بیمارستان خیلی بهتر ویزیت میکنه و بیشتر وقت میزاره 

حتماً بهش معرفی کن اگر هم مشکل مالی داره بره بیمارستان چون تو بیمارستان خیلی بهتر ویزیت میکنه و بیشت ...

هزینه آی یو آی چقد شد؟ هزینه دارو هات چطور؟

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
2738
هزینه آی یو آی چقد شد؟ هزینه دارو هات چطور؟

ببین من آی یو آیم تو بیمارستان اکبرآبادی بود نزدیک ۳۰۰ تومن شد داروهامم همه رو تامین اجتماعی داشت به جز آمپول های جلوگیری از سقط که از ماه ۳ تا ۹ میزدم که اونم چون خورد خورد میگیری اصلاً هزینه اش با جشم نمیاد ویزیت های بیمارستان هم پنج شیش تومنه سونو گرافی اینا هم همین حدودِ خلاصه هر چه زودتر اقدام کن که حتی اگر یه روز عقب بندازی در حق خودت و نی نی آینده که قدمش ایشالا برات خیره اجحاف کردی❤

[QUOTE=101776933]ببین من آی یو آیم تو بیمارستان اکبرآبادی بود نزدیک ۳۰۰ تومن شد داروهامم همه رو تامین اجتماعی داشت به ...[/QUOT

عزیزم من سال ۹۲ کلی هزینه آی یو آیم شد، ی عالمه آمپول زدم تا فولیکولام ب حد قابل قبول رسید، شما چند تا آمپول زدید؟

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
[QUOTE=101776933]ببین من آی یو آیم تو بیمارستان اکبرآبادی بود نزدیک ۳۰۰ تومن شد داروهامم همه رو تامی ...

من برای جلوگیری از سقط جنین تا ۹ ماهگی هر روز آمپول میزدم

یه بار دیگه امتحان کن عزیزم ضرر نداره