2733
2734
عنوان

لکه بینی دارم میشه بیاین

298 بازدید | 26 پست

سلام من ۲۴ موعدم بود نشدم 

یکشنبه بیبی گذاشتم منفی بود 

الان از دیروز صبح یک ذره لکه دیدم اولش قرمز بود بعد شد قرمز 

یعنی کلا دوقطره قرمز دیشب دوقطره قهوه ای دیگه نیامده 

چیکار کنم 

اصلا سابقه نداشتم تاحالا که اینشکلی بشم 

ممکنه حامله باشم ؟؟؟

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز از موعدت گذشته؟

تنبلی نداری؟

دوباره بیبیچک زدی؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2728
شاید لانه گزینی باشه چن روز بعد دوباره بی بی بزن.

یعنی ممکنه اینقدر طول بکشه لانه گزینی ؟؟

مگه قبل پریودی نیست ؟؟

چند روز از موعدت گذشته؟ تنبلی نداری؟ دوباره بیبیچک زدی؟

نه تنبلی ندارم ۲۸ روزه پری هام 

سرساعتم میشدم 

پنج روزه گذشته با امروز 

یعنی بیبی بزنم دوباره ؟؟؟

اخه علایم هم ندارم 

میگم گل گاوزبان بخورم اشکال داره 

ن اصولا میگن روز پریودی لکه میبینی 

نمیدونم 

من چهرماه پیش سقط داشتم میترسم 

2738
نه تنبلی ندارم ۲۸ روزه پری هام  سرساعتم میشدم  پنج روزه گذشته با امروز  یعنی بیبی ...

هیچ دارویی مصرف نکن تا مطمئن نشدی

بیبی چک بزن اگه مشکوک بود برو آز بده

ماه اول اقدام یکم پری عقب جلو میشه

ولی احتمال بارداریت زیاده

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
هیچ دارویی مصرف نکن تا مطمئن نشدی بیبی چک بزن اگه مشکوک بود برو آز بده ماه اول اقدام یکم پری عقب ج ...

میدونی چیه من چهارماه پیش بچم مرد توشکمم 

بعد کلی ازمایش فهمیدم مشکل ایمنی و انعقاد دادم 

که هنوز مشکل تیمنیم درست نشده 

این ماه جلوگیری نداشتم میگفتم نمیشه اخه یک لوله دارم 

اون یکی لوله خارج رحم داشتم برداشتن 

حالا میترسم 

میدونی چیه من چهارماه پیش بچم مرد توشکمم  بعد کلی ازمایش فهمیدم مشکل ایمنی و انعقاد دادم  ...

چون تازه از سقط گذشته احتمال بارداریت خیلی بالاست

من 9روز تاخیر پریودی داشتم تازه دیشب پری شدم خونریزیم ی مقدار شدیده آیا بخاطر تاخیر پریودیه ؟؟کسی اینجوری شده تا حالا 

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
چون تازه از سقط گذشته احتمال بارداریت خیلی بالاست

وایی چه غلطی کردم   

ببین علایم هیچی ندارم فقط داغم 

سینه درد هیچی ندارم 

2706