2726
عنوان

ماباهم تفاهم نداریم😭

193 بازدید | 11 پست

اقا من اهل تفریح هستم ولی خانواده شوهرم شورشادراوردن هردفه سراین موضوع دعواداریم  بخدا دوروز پیش رسیدیم ازمسافرت دوباره میخوان برن ماهم بایدبریم شوهرمم ازخداشه من یه بچه دوماهه دارم خیلی اذیت میکنه اصلابفکرنیستن بچه کوچیکه بخداداغون شدم حالاشایدبگید این موضوع مهم نیس تازه قراره فردابیایم پس فردا بریم شهرستانشون بخداداغون شدم دیگه از خودمم بدم میاد چه برسه شوهرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سخته با بچه دوماهه ولی دو راه داری . حالا که مجبوری بری یا باید اینقد اوقات تلخی کنی که مسافرت هم به خودت هم به بقیه زهر مار بشه یا بیخیال بشی و از بقیه تو نگهداری بچه کمک بگیری تا هم خودت لذت ببری از سفر هم بقیه.

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه
خوشبحالت خانواده شوهر من فقط میچپن توی خونه اصلا اهل گردش این حرفا نیستن این چند ساله من چیزی تدیدم ...

اینا ازاون وربوم افتادن بخدا خسته میشی  هفتهاییم که جایی نمیرن صددرصد میرن پارک اونموقع که حامله بودم حالام که بچه دارم فقط فکرخودشونن