2726

تا اوکی رو که از خودم گرفتن بعدش قراره خواستگاری رو با خانواده ام بزارن😀😀😀😀

استرس گرفتم😥😥😥😥

تا حالا باهاشون حرف نزدم

چی بگم

چی نگم

اصلا چجوری احوال پرسی کنم

دوست دارم بابلش زنگ بزنه😅از مامانش بیشار خجالت میکشم😏😏😏😏

وزن اوایه ۵۳ کیلو    شروع رژیم 27  مرداد هدف: ۴۸ کیلو، در ۲۷ مهر😍😍😍😍😍😍😍

چ باحال.

معمولا اوکی رو عشق میگیرع, مامان باباش ب بزرگتر دحتر میزنگن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا اوکی رو ب عشقت دادی بسه دیگه انتقال میده ب مامان باباش  

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

خوشبخت بشی ان شاء الله 

اگه درخواستهایی کردن که در توانت نبود و دوس نداشتی قبول نکن 😘

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
چ باحال. معمولا اوکی رو عشق میگیرع, مامان باباش ب بزرگتر دحتر میزنگن

اوکی رو که خیلی وقته دادم

ولی خودش از مامان باباش خواسته، که شما هم بهش زنگ بزنین

استرس نداشته باش خيلي اروم صحبت كن هرچي ازت پرسيدن لازم نيست تند جواب بدي يكم فكر كن بعد با ارامش جوابشونو بده نفس عكيق بكش قبل برداشتن گوشي حالشونو بپرس حال بچه هاي ديگشون هم ازش بپرس و بگو سلام منو برسونين بهشون بگو خيلي تعريفشون رو شنيدي از نامزدت 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
چندوقت باهم بودید؟

یک سال و نیم، یکبار خواستن بیان خواستگاری ولی نشد، 

همه میدونن، قطعیه تقریبا، 

فقط اگر این سری هم مشکلی پیش نیاد😣😣😣😣

2706