2726
عنوان

کمک در مورد بی بی چک لطفا

182 بازدید | 33 پست

خانومها من شنبه  باید پریود میشدم امروز بی بی چک زدم بعد یه ربع یه خط خیلی خیلی کم رنگ دیدم شوهرم میگه این خط خود بی بی چک هست یعنی یه بی بی چک سالم هم همچین خطی داره میخواستم بپرسم واقعا بی بی چک نو قسم تستش یه همچین خطی داره یا نه؟ اون خطی که میبینم خیلی کم رنگ یعنی باید بی بی چک اینور اونور کنی تا دیده شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عکس بفرست

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

عکس بذار

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

کاری نداره عزیزم یه بی بی چک دیگه بخر باهم مقایسه کن راحت شی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
عکسشو بزار

سلام خوبید من قبل از اردیبهشت همیشه 8به 8ماه پ میشدم اما باخوردن 3عدد قرص ال دی دیگه نشدم تااینکه تیر بازدن سوزن هورمونی پ شدم 24تا28 و4روز بعد اقدام بارداری داشتم والان نشدم ونوک سینه هام خیلی درد داره زیردلم وترشحم دارم سرگیجه و25 یه تست زدم منفی بود علتش چیه

2706