2410
2553

من چندسال درگیر این قضیه هستم... دیگه خسته شدم از قرص خوردن. یکسالی میشه که دیگه قرص جلوگیری هم کنار گذاشتم

۳ماه یکبار پریود میشم

خیلییییی ناراحتم... کل زندگیم شده فکرکردن به این موضوع

میخوام درمان گیاهی رو شروع کنم... کسی با درمان گیاهی نتیجه گرفته؟ اینم بگم که من تا ۵سال دیگه بچه نمیخوام

الان ۲۳ سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم من تنبلي تخمدان شديد داشتم..اول اينكه لطف خدا 

بعدم خودمو زدم به بيخيالي فقط تقريبا هرروز حلواي دواي زايمان ميخوردم يه حلواي خيلي گرم تو استان فارس ميگن دواي زايمون 

اون دوماهي كه اين حلواهارو ميخوردم ترشحات تخمك گذاري داشتم در صورتي كه ماه هاي پيش نميديدم و توي ماهه دوم خوردن اون حلوا باردار شدم و تعريفشو زياد شنيده بودم.

2456
منم تنبلی تخمدان دارم دکتر روز اول بهم گفت باید اصلا جلوگیری نکنم چون بارداری ممکنه زمانبر باشه ولی ...

الان بچه دارین؟

من الان توی این سن اصلاااا توی وجود خودم نمیبینم مادرشم

حداقل ۲۸سالگی‌ مدنظرمه 

عزيزم من تنبلي تخمدان شديد داشتم..اول اينكه لطف خدا  بعدم خودمو زدم به بيخيالي فقط تقريبا هررو ...

اره من خودم شیرازیم میدونم کدومو میگی

واقعا اثر داشت.؟؟؟یعنی دوماه هرروز میخوردین؟ چقدر؟

عزيزم من تنبلي تخمدان شديد داشتم..اول اينكه لطف خدا  بعدم خودمو زدم به بيخيالي فقط تقريبا هررو ...

دستور تهیه شو میگی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
اره من خودم شیرازیم میدونم کدومو میگی واقعا اثر داشت.؟؟؟یعنی دوماه هرروز میخوردین؟ چقدر؟

اره هرروز تقريبا..اون ترشحاتي كه من ميديدم يعني به طور وحشتناكي تاثير داشته..قشنگ تو روزاي تخمك گذاري علائمشو داشتم ..حتمااااا امتحانش كن و اگه بچه نميخواي جلوگيري داشته باش سه ماه هرروز بخور بعد برو سونو تو روز تخمك گذاري ببين تاثير داشته يانه منكه ديدم تاثيرشو

من اندازه نصف قاشق غذاخوري ميخوردم .. 

راستي خودمم طبعم  گرم اما ميخوردم

2714
اره هرروز تقريبا..اون ترشحاتي كه من ميديدم يعني به طور وحشتناكي تاثير داشته..قشنگ تو روزاي تخمك گذار ...

ممنون که گفتی. من طبعم بسیار سرد و تره

راستی توی منظم شدن پریودت هم اثر داشت؟؟

عزيزم من مادرشوهرم برام درست كرده بود نميدونم..خصوصي پيام بده برات عصر ميپرسم ميفرستم

باشه مشکلی نیس 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
ممنون که گفتی. من طبعم بسیار سرد و تره راستی توی منظم شدن پریودت هم اثر داشت؟؟

من از اول پريودم منظم بود عزيزم..واژينال عسلم خوبه ها..از اونم به ماه نتيجه ديدم..كلا طب سنتي ميگه تنبلي تخمدان از سردي رحم

كاري به طبع خودت نداره رحم يا معده ميتونن طبع متفاوت داشته باشن

2706