2733
2734
عنوان

عیدتون مبارک

71 بازدید | 10 پست

الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین

به ولایت سلطان اولیا

سخن گذار منبر سلونی

سید الاوصیا

عماد الاصفیا

رکن الاولیا

آیت الله العظمی

وجه الله

عین الله

نور الله

سر الله

اُذن الله

باب الله

روح الله

سیف الله

عبد الله

اسدالله الغالب

آقا جانم علی ابن ابی طالب(ع)

#فقط_به_عشق_علی

امام صادق عليه السلام:
دوست داشتن على، عبادت است
حُبُّ عَلِيٍّ عِبادَةٌ
تاريخ بغداد ج 12 ص 351

شما با دوست داشتن امام علی علیه السلام چه می‌کنید؟ حاضری برای عید غدیر چه ‌كاری انجام بدی؟!

برای عید غدیر در هر شغلی هستی هر کاری می تونی انجام بده و به شکلی به مردم خیر برسون... یا مردم رو در حد توانت اطعام کن... شیرینی و شربت پخش کن... همسرت و بچه هات رو شاد کن، مثلا با خرید هدیه یا به هر شکلی که در توانت هست... و البته همه جا عید رو تبریک بگو... خلاصه اینکه برای عید غدیر برنامه داشته باش...

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عیدتون مبارک😍

من پیشنهاد میکنم امروز اگر میتونید حداقل یک آیه از سوره توحید رو با تفسیر بخونید،هدیه به امام علی.امام علی روح توحیدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
عید شما هم مبارک شما که دلتون پاکه به دعاهاتون خیلیییی نیاز دارم 

ان شاءالله. امروزعیدیتونو ازمولا بگیرید🌹

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!

عیدتون مبارک.

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
عیدتون مبارک😍 من پیشنهاد میکنم امروز اگر میتونید حداقل یک آیه از سوره توحید رو با تفسیر بخونید،هدی ...

البته افتخارمیکنم که حافظ قرآنم وباتفسیرآشنا چشم حتما 🌹

2738
عزیززززم😘😘😘 انشاالله خدا دعاهات رو مستجاب کنه

درحق هم دعاکنیم تا دعاهامون مستجاب شه🌹💕😘

عید همگی مبارک من جمله سادات عزیز

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)