2726

دخترم پنج ماهه همش دمر میشه تو خواب تا صبح ی چشم باز میخوابم مراقب باشم اما باز دمر میشه چیکار کنم؟؟؟ کنارش بالشت می زارم اما انقد ورجه میکنه که میاد پایین تشکش و باز دمر میشه☹☹☹☹ 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

فسقلی😁😁😁😁😍

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قربون نوزادت برم من 😍😍

ان شاالله نوزاد خوچمل خودت بیاد صحیح و سالم بغلت🤩🤩🤩

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
حالت خوابیدنش اینطوریه حواست باشه کاریش نمیتونب بکنی 

قشنگ دمر میشه صورتش رو ی طرف می باره اصلا نمیدونم چیکار کنم کل روز عم دمره

دختر من بلند میشه میشینه🤦‍♀️ تا صبح باید حواسم باشه بهش ۱۰ماهشه

نصف شب بلن میشه چکار کنه بغل خودت بکن بگیره بخابه

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
دختر من بلند میشه میشینه🤦‍♀️ تا صبح باید حواسم باشه بهش ۱۰ماهشه

بغلت کن موقع خواب

قشنگ دمر میشه صورتش رو ی طرف می باره اصلا نمیدونم چیکار کنم کل روز عم دمره

من پسرم کوچک بود ماشالله تپل بود خیلی مثل توپ قلقلی دمر میشد بعضی وقتا بلن میشدم میدم اصلا  قشنگ با شکم خابیده 😐😐😐

2706