2737
2734

کتاب زنان زیرک و رفتارای اشتباه باهمسر که موجب دوریه از شما میشه 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

کاش اتقدر ک زنها خودشونو درگیر رفتار با شوهرا میکردن مردهام یه کم مطلب میخوندن ک یه کم عقل و شعورشون بالا بیاد 

چرا همه جا زن خودشو فدای مزد کنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش اتقدر ک زنها خودشونو درگیر رفتار با شوهرا میکردن مردهام یه کم مطلب میخوندن ک یه کم عقل و شعورشون ...

موافقم

مرد اگه آدم نباشه هزار و یک سیاست هم درپیش بگیری فایده ای نداره

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2731

ازش نپرس  وقت آزادت رو چطور گذروندی؟

ازش نخواه وقت فراغتش رو با تو بگذرونه

اگر دیر کرد نپرس چرا؟ چون شاید داشته ماشین چمن زنی تعمیر میکرده!

اگر با تلفن صمیمانه صحبت میکنه نپرس کی پشت خط بوده ، شاید عمه اَشه !!

بهش توصیه های صمیمانه مثل اینکه ، یکم استراحت کن،  یا امروز هوا سرد شده کتت رو بپوش، یا ... نکن چون احساس میکنه نَنَشی !!

نویسنده باید درمورد (مفهوم ) ازدواج و زندگی (مشترک) و همینطور محبت و عشق ورزی بیشتر فکر و تحقیق کنه.

دلواپسِ فرشته هام...🌠