2733
2734
عنوان

آیا باید مرد خیانکارو بخشید؟؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 85 پست
نمی دونم چی بگم ...همه چیز بستگی به طرف داره ....این همه زن بهشون خیانت میشه ....و خیلی ها میگن ببخش ...

دقیقا.....اگه خدایی نکرده برام اتفاق افتاد به شوهرم میگم حضانت بچه مال من مهری و کامل بده بعد شاید ببخشم ولی سزای خیانت خیانته...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

منم خیانت دیدم عزیزم...شرایطا واقعا فرق میکنه...منم شرایط طلاقو ندارم...یکیش مثلا اینکه یه پسر هشت ماهه دارم و دلم نمیاد از پدر محرومش کنم وقتی باباش از سر کار میاد تمیدونید چه ذوقی میکنه چهار دست و پا میره تند تند میره دنبالش یه خنده جانانه میکنه...بعدیش اینکه خانوادم حیلی ابرومندن و طلاق تو طایفمون فاجعست و مادرم مریضه قند عصبی داره..دلش خوشه که من خوشبختم..بعدشم شوهرم جون بچه و روح باباشو و امام رضا رو قسم خورد که از کارش پشیمونه و توبه کرده و خیانتش در حد چند روز اس بازی بوده و دو بارم اون زن اشغال رو تا جایی رسونده چون تو مسیرش بوده...الان داریم زندگی عادیمونو میکنیم ولی ته قلبم یه زخم و یه کینه از شوهرم دارم روز و ساعتی نیس که به خیانتی که کرده فکر نکنم و بغض راه گلومو نبنده...اعتمادی که تو این ده سال بهش داشتم تو یک روز نابود شد و بدجوری خورد شدم مثل قبل دوستش ندارم ولی دارج زندگی میکنم باهاش میگم میخندم و عادی جلوه میدم 

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تهدیدش به طلاق کردم و فحشش دادم اونم منو زد زیر چشمم سیاه کبود شد

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
مردا بیشتر خیانت میکنن واینکه بستگی داره خیانت در چ حد باشه ممکن یکی فقط در حد چنتا پیام  خیان ...

خیانت ربطی به جنسیت نداره درسته خانوما به زندگی پایبندترن.ولی خیلی درد داره خیانت جنسی شریکتو با چشم خودت ببینی.ببخشیش بعد بهت تهمت بزنه وترکت کنه.ابلیس گاهی وقتا تو وجود ادما خونه میکنه هیچ جوریم بیرون نمیاد...

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
2731

به نظرم نباید بخشید...

اما نظر شخصیم اینکه که یه مادر اگه بچه داره و خیانت دید، بهتره تا وقتی بچش از آب و گل در بیاد تو اون زندگی بمونه

البته اگه تنش زیاده که همون طلاق بهتره...

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
خیانت ربطی به جنسیت نداره درسته خانوما به زندگی پایبندترن.ولی خیلی درد داره خیانت جنسی شریکتو با چشم ...

همون بهتر کسی ک خیانت میکنه بره ب درک 

اونم حتمأ لیاقت شمارو نداشت وگرنه ی نگاه شمارو ب دنیا نمیداد

همون بهتر کسی ک خیانت میکنه بره ب درک  اونم حتمأ لیاقت شمارو نداشت وگرنه ی نگاه شمارو ب دنیا ن ...

نمیدونم اخرشم خیر ندید از زندگیش.شده یه هرزه خیابونی که معتادشم کردن.ولی گاهی که میبینمش ته دلم آتیش میگیره.نمیدونم چرا ما آدما آخره آخرش دلمون به یه مو بنده😭

من فکر میکنم مردا خیانتو راحت تر میبخشن تا زنا...زنا تا اخر عمر یادشون میمونه هر روز تو ذهنشون مرور میکنن ولی مردا همون روز میزنن و دعوا میکنن  بعد یادشون میره

2738
منم خیانت دیدم عزیزم...شرایطا واقعا فرق میکنه...منم شرایط طلاقو ندارم...یکیش مثلا اینکه یه پسر هشت م ...

دقیقا مثه من به خاطر بچه هام و خونوادم موندم ودارم زندگی میکنم😳

خیانت ربطی به جنسیت نداره درسته خانوما به زندگی پایبندترن.ولی خیلی درد داره خیانت جنسی شریکتو با چشم ...

چقدر حرفاتون دردآوره.. خدا نیاره واسه هیچکی فاجعه اس. هیچوقت فراموش شدنی وقابل بخشش نیست. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
من فکر میکنم مردا خیانتو راحت تر میبخشن تا زنا...زنا تا اخر عمر یادشون میمونه هر روز تو ذهنشون مرور ...

نه مردا همون روز آنچنان میشکنن که دیگه وجودی براشون نمیمونه که ببخن یانبخشن میشن یه مرده متحرک.مامیگیم بخشیده ویادش رفته.

منم خیانت دیدم عزیزم...شرایطا واقعا فرق میکنه...منم شرایط طلاقو ندارم...یکیش مثلا اینکه یه پسر هشت م ...

دلت نخواسته خیانت کتی؟ 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
من فکر میکنم مردا خیانتو راحت تر میبخشن تا زنا...زنا تا اخر عمر یادشون میمونه هر روز تو ذهنشون مرور ...

یه مثال معروف میگه مردا نمیبخشن ولی فراموش میکنن. زنها میبخشن ولی فراموش نمیکنن. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2706