2733
2734
عنوان

خانوما ۳۰ سالمه دیر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 87 پست
من تو یک مله ۷میلیون هزینه کردم همش شد انپولو ازمایشو قرص

ان شالله خدا هر چه زودتر خواسته دلتو بده😢

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
بچها یه سوال یه تاپیک بود خام دعا برا بچه دارشدن گذاشته بود اسم استارترش فکنم شکیلا بود نمیتونم پیدا ...

ببخشید اسمش شکیبا هست

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیچاره شدم همش دکتر سونو عکس فلان بهمان  زودتر اقدام کن  ما الان پشیمونیم چرا زودتر ن ...

چند سالته عزیزم؟

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
2731
33

ان شالله به زودی زود خبرای خوب بشنوی.

ولی جدیدا چی شده از غذاهاست یا نه بیشتر خانما سر بارداری مشکل دارند خیلی میشنوم سقط میشه یا استراحت مطلق هستند مادرای ما همه کار می کردند راحت باردار میشدند سقط خیلی خیلی کمتر داشتند

اوکی شکر 
2738
چهار سال نخواستیم اه یه ساله یادمون افتاده بچه میخوایم

من دانشجوی دکتری هستم. خیلی درگیرم ولی همسرم میخواد. من الان واقعا نمی تونم. 

ولی جدیدا چی شده از غذاهاست یا نه بیشتر خانما سر بارداری مشکل دارند خیلی میشنوم سقط میشه یا استراحت ...

دقیقا اطرافیان ما هم اکثرا استراحت مطلقن.

چه کنیم. زندگی تو ایران انقدر دغدغه داره والا واسه خودم هم نمی تونم وقت بزارم.

دقیقا! 😔 ان شاء الله مشکلات همه مون حل بشه

ولی من امیدوارم تا 30 سالگیم یکم وضع مالیمون رو براه شه تا بتونم دومی رو هم بیارم اون موقع بچم 5_6 ساله میشه تا بچم تنها نباشه هر چی بچه تک فرزند دیدم لوس و بی مسئولیت بودن دلم نمیخواد پسرمم اینجوری بشه هم اینکه بزرگ شدن یه خواهری برادری بعد ما داشته باشن

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
دقیقا! 😔 ان شاء الله مشکلات همه مون حل بشه ولی من امیدوارم تا 30 سالگیم یکم وضع مالیمون رو براه شه ...

خدارو شکر شما که یه دونه دادی خیلی جلو هستی ما چی بگیم.

یکم برنامه ریزی کن .اگه میخوای یه مدت بعد باردارشی یکسال هم میتونی مرخصی بگیری از دانشگاه. آزمون جام ...

بله دادم. ولی انقدر مشغله فکری و استرس دارم که خدا میدونه. 

2706