2737
2734
عنوان

لطفاجوابمو بدین خیلی استرس گرفتم مامانای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخوری مسکل پیش میاد جدی میگم اگر نخوری ضرر داره  ولی نحت نظر باش چون دوز دارو باید دستت بیاد . ...

منم در مورد دوزش نظری ندادم گفتم تا دکترش میاد نگران نباشه  و بخوره قطع نکنه که اسیبش بیشتره 

عزیزم شما با مثرف دارو عدد تیروییدتون زسید به ۱.۵

تا دارو میخوری تو همین رنج میمونه. 

ولی بمحض قطع کردن دوباره برمیگرده رو کمکاری که هم باعث سقط میشه هم عقب ماندگی ذهنی جنین. 

تو بارداری چون جنین از تیرویید مادر استفاده میکنه مادر سالم هم ممکنه دچار کمکاری بشه چه برسه شما که کمکار هستی

و حتما دوز داروت اضافه میشه نه کم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
اخه اوردمش روی عدد ۱ونیم کاملا نرمال

تیرویید فرق میکنه

از خودت نظریه صادر نکن که اومده رو ۱و نیم خوبه 

رو هوش بچه تاثیر داره 

منم کم کاری داشتم ولی کنترل شد تو بارداری الان هم سه ماه یکبار باید چک بشه ولی همچنان دارو میخورم مهم دوز قرصه که دکتر باید تشخیص بده

میدونم گلم  میدونی چی میگم میگم اوردمش روی ۱ونیم ینی نرمال میگم اگه بخورم پایین تر این حد نشه ...

نه با قرص شده ۱ و نیم شما دو روز نخوری باز کم کار میشه تازه اونایی که تیروید شون کم کاره دارو میخورن باز تو بارداری ممکنه بیشتر هم بشه..منم روزی ۱ میخورم دکتر گفت به محص بارداری باید مرتب از بدی تا دوزش زیاد تر بشه..مطمعمن باش کم کار تر میشه..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
میدونم گلم  میدونی چی میگم میگم اوردمش روی ۱ونیم ینی نرمال میگم اگه بخورم پایین تر این حد نشه ...

دارو ۴۰ روز اثرگذاریش هست

بعد از مصرف دارو ۴۰ روز بعدش آزمایش میدی و عدد تیروییدت رو چک میکنه بستگی به اون عدد داروت رو کم یا زیاد میکنی

الان شما آزمایش دادی و ۱.۵ بود 

تو بارداری بهترین حالت زیر ۲ هست.‌

پس با خیال راحت داروتو مصرف کن و یکماه دیگه آزمایش بده احتمالا لازم میشه دوزت رو زیاد کنی

ضمنا هیچوقت با نظر کاربرهاییکه نمیشناسی داروت رو کم یا زیاد نکن.‌فقط با نظر دکتر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

دکتر زنانت نیست دکتر غدد که هست عزیزم برو غدد ، دکتر من برای اطمینان از دوز قرص خودش منو فرستاد پیش غدد که گفت تا احر بارداری یکدونه بخور هر یکماهم ازمایش بده

2706