2733
2734
عنوان

دردسرای من برای رفتن به عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 27 پست

خودشون‌میدونن من ساده دوس دارم کلاً به خاطر چشم و هم‌چشمی بهم میگن برو....میگن‌اگه نری عمه چی میگه همسایه چی میگه کی چی میگه....پس دل خودم‌ چی که نمیخوام واقعا خودم چهره خودم رو دوس دارم

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

خدایی برای چه چیزهایی خودتون رو ناراحت میکنید، مگه در سال چند تا عروسی میری، هرجوری که دوست داری برو 

خانواده شوهر من همه عروسی هاشون مختلطه، منم نه خیلی ولی حجاب دارم، عروسی اولی که رفتم لباس بلند کاملا پوشیده، تنم کردم شال هم انداختم، با یه آرایش ساده، تا خود مجلس خواهرشوهرم داشت متلک میگفت که بدم میاد مثل این عقب مونده ها کسی با روسری بیاد بشینه و از این حرفها، من فقط لبخند زدم، تو مراسم هم نشستم همه رقصیدن جز من 

فردا عروسی زنگ بودن به همسرم که چقدر زنت، خانم و اروم بوده، کلی هم محبوب شدم چون خودم بودم نخواسته کس دیگه ایی بشم 

شما هم خودت باش اونها هم کم کم عادت میکنن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا شینیون به نطرم ادم باید بره. ولی منم هیچوق نخواستم ارایشگاه برام میکاپ کنه فقط موهامو ساده درست میکنه و خودم یه کرم و ریمل و رژ میزنم. منم میگم ادم باید ساده و شیک باشه

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2731

آرایش می کنم...ولی این شنیون انگار جزء‌واجباته....ماشاءالله طایفه شوهرم‌سالی چتد تا عروسی نزدیک‌داریم خیلی پر جمعیتن....هر بار کلی هزینه...و...که نمیشه...نرم آرایشگاه تا آخر عروسی بد نگام‌می کنند 

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
آرایش می کنم...ولی این شنیون انگار جزء‌واجباته....ماشاءالله طایفه شوهرم‌سالی چتد تا عروسی نزدیک‌داری ...

ک اکثرا مواقع نمیرم و بد نگام نی کنند

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
آرایش می کنم...ولی این شنیون انگار جزء‌واجباته....ماشاءالله طایفه شوهرم‌سالی چتد تا عروسی نزدیک‌داری ...

میدونی چیکار کن چن تا مدل بافت مو یاد بگیر موهاتو خوشگل بباف  من عاشق بافتم.

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2738
خب یعنی چی شما اینقدر خوشگلی توارایشگاه ارایش کنی بیشتر میدرخشی یا کلی اینو میگی

کلاً میگم....منظورم اینه خیلیا رو دیدم‌میرن آرایشگاه و کلی هزینه و....بارها شده عروس بنده خدا هی دیده نسده....زمان‌قدیم‌فقط عروس می رفت....داماد هم کلی کیف می کرد که همسر من بهترینه یکی از دلیل آرایش کزدن عروس تو روز عردسی اینه که داناد بگه زن‌من بهترین و زیباترینه....با حس خاصی عروسیشون شکل بگیره با خاطره ایی از ملکه بودن زنس.....اینو  البته جایی خوندم....ولی الان داماد میاد تو مجلس عروسی به قول معروف پشیمون میشه از انتخابش...که ای بابا شما حوریا تا حالا کجا بودین؟؟؟؟ به خدا من قیافه خوبی دارم ولی تو عروسیا که میریم انقد همه آرایش می کنند که اصلا یه وضعی...

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

من اتفاقا تو عروسیم اکثرا آرایشگاه رفته بودن و زیبا بودن همه خداروشکر عقلشون میرسید سفید نپوشن یا تاج نزارن ولی آرایشگاه و آراستگی رو من میپسندم لذت میبردم وقتی میدیدم همه خوشگلن حس میکردم بهم احترام گذاشتن 

و اینکه میتونی بگی لایت آرایشت کنه یا موهاتو یه شینیون جمع پایین اروپایی درست کنه

ولی خوب اگر کلا اهلش نیستی خونه خودت حاضر شو ولی آراستگی و زیبایی کسی باعث نمیشه عروس به چشم نیاد ولی خوب یکسری چیزا زشته تو عروسی یکی دیگه انجام بدیم که همه میدونیم مثلا لباس سفید یا گذاشتن تاج(ریسه و اکسسوری مو رو نمیگم تاج فقط)یا داشتن دسته گل 

کلاً میگم....منظورم اینه خیلیا رو دیدم‌میرن آرایشگاه و کلی هزینه و....بارها شده عروس بنده خدا هی دید ...

واقعا مردی که بخواد با آرایش بقیه پشیمون بشه باید ۹ شب بزاریش دم در شهرداری بیاد ببرتش 

به هر حال عروسیه بقیه میره اونجا پشیمون میشه یه فیلم خارجی میبینه پشیمون میشه تو خیابون یکی رو میبینه پشیمون میشه 

من که لذت بردم از آراستگی مهمونام و نه تنها خودمون رقص تانگو داشتیم بلکه بعد از رقص خودمون از زوجین خواستیم بیان وسط و آهنگ پرفکت اد شرن رو گفتم بزارن که متنش تعریف و تمجید از یه زن زیباست دلم میخواست جز حال دل خودم حال دل همه خوب باشه و هرکی خداحافظی میکرد میگفت یکی از بهترین شبای زندگیم بود و حتی عروسی خودمون انقدر خوش نگذشته بود

واقعا من به شخصه خوشحالم یکسری رسما عوض داره میشه

عروس در هر صورت می درخشه 

همه به من میگفتن لباس پفی بگیرا یه شب فقط میتونی اونشکلی بپوشی یا تاج بلند بگیر معلوم بشه عروسی تورتو بعد عقد در نیار عروسه و تورش حتما هم کار شده باشه تورت به چشم بیاد

لباسم پفی نبود و A-line بود خیلی ظریف و ساده بود تاج خوابیده یک سانتی گذاشتم تورم بلند ساده بدون حاشیه بود و بعد عقد در آوردم همه هم میدونستن عروسم هم به چشم اومدم هم به نظرم زیباترینه خودم بودم اونشب واقعا آدم باید فقط به دلش نگاه بکنه ببینه چی میخواد اینکه بقیه چی میگن مهم نیست استارتر هم اگر دوست داره تو خونه حاضر بشه همینکارو باید بکنه ولی آراستگی مهمونا چیزی از عروس کم نمیکنه هیچ مراسمم زیباتر میکنه