2733
2734
عنوان

دردسرای من برای رفتن به عروسی

811 بازدید | 27 پست

سلام دوستان گلم....من طایفه همسرم عروسی هر کسی میشه میرن آرایشگاه شنیون و آرایش صورت در حد عروس.....به منم اجبار می کنند باید بری....در حالی که من واقعا دوس ندارم برم آرایشگاه همون آرایش ساده خودم رو دوس دارم....دوس دارم اون شب فقط عروس بدرخشه....در برابر تحمیلاتشون‌چی بگم.....هر بار که عروسی باشه این قضیه هست....بعضی مواقع مجبوری میرم

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب برو حالا چه عیب داره حالا آرایشگاه هم که رفتی بگو به سلیقه خودت درست کنه😍

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
2738

بگو من ساده میپسندم 

دیگه دخالت نمیکنن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

واقعا ما زنا موجودات عجیبی هستیمم...بیچاره ها میگن برو ارایشگاه تیپ بزن..حاالا اگه میگفتن نرو فک میکردی از حسودیشونه..

پس مادرشوهر منو چی میگی..چشم نداره ببینه یه لباس جدید خریدم

وا این مسائل شخصیه بگو شما برید من راحتم نمیخوام برم آرایشگاه. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706