2737
2734
عنوان

دادن خبر بارداری به شوهر و خانواده ها؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3708 بازدید | 166 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس عمه شوهرم توغربالگری های ریسک بود،پول آمنیو نداشت بچه رو سقط کرد،پشت سرش گفتن بچش دو سر بوده😑ن ...

خوب اگه اینجوری باشه هر زمانی ممکنه بچه از بین بره حتی بعد به دنیا اومدن پس کلا نگید به هیج کس

😐😐چ فامیلایی دارینا خدا ازشون نگذره

فامیل من نیستن،فامیلا شوهرمن

بقیه تونم مطمئن باشین اگ خدایی نکرده بچتون مشکل پیدا کنه فرداروز تودعواها میکوبن توسرتون،خانواده شوهر کارش همینه

ادم یکم صبرکنه بعد مطمئن شد اونوقت بگه اعصابشم ارومتره

2731
خوب اگه اینجوری باشه هر زمانی ممکنه بچه از بین بره حتی بعد به دنیا اومدن پس کلا نگید به هیج کس

بالاخره تا۱۸هفتگی میشه سقطش کرد و کسی نفهمه اما بعدش ک نمیشه سقط کرد،پس عقل حکم میکنه تا هفته۱۸صبرکنیم

2738

بچه ها من بارداری مو فهمیدم مادرم زنگ زد به خانواده شوهرم گف یه کلمهههه هم تبریک نگفتن بهم اصلا انگار نه انگار...حالا میخام ایندفعه تلافی کنم نکن چون خیلی بهم برخورد..شوهرم میگه اگه میخای دیر بگی باید به خانوادت هم دیر بگی...نظر شما چیه

واقعا عزیزم نگیم که چی بشه  اصلا نمیفهمم خدایی نکرده خدایی نکرده بدترین حالت اینه که سقط شه مگ ...

ببین خو اونموقع روحیه خودمون خرابه حالا هروی هم بخواد بیاد یه سوال بپرسه و برات دلسوزی کنه آدم حالش بدتر میشه.البته آدپا باهم فرق دادن من اصلا دوست ندارم کسی برام دلسوزی کنه و هه بگه آخه گناه داشت و اینا

سلام به همگي من فقظ تجربه خودم ميگم و خيلي هم خوشحالم از اين راهي كه رفتم.

من چند روزي كه عقب انداختم يه روز دم دماي صبح خواب ديدم كه حاملم بعد به دلم افتاد پاشدم شوهرمو بيدار كردم گفتم فك كنم خبري توروخدا پاشو برو بي بي چك بگير اونم زيربار نميرفت كه بابا كاري نكرديم كه..

بالاخره گرفت و اومد من تا زدم اومدم بيرون گريه كردم بهش خير دادم بعدش باهم رفتيم آزمايش تو عيد هم بود ديگه هي عيد ديدني و اينا بزور ديگه فرار كرديم ١٢شب رفتيم جواب گرفتيم چون ازمايشگاهي كه رفته بوديم شبانه روزي بود همونجا دوتايي خوشحال شديم و يكمم گريه كرديم من قرداش به مامانم و خواهرم خبر دادم كه بالاخره انتظار دارن زودتر از بقيه بفهمن مادرمم گفت بگو به خانواده شوهرت اوناهم بايد دركت كنن ويار داري و اينا(اينو بگم كه كلا از ٢ماهگيم تا يك هفته پيش مادرم بخاطر يه چيز الكي كلا قهر كرده بود باهام و هيچكدوم از اعضاي خانوادم حالمم نپرسيدن تو اوج ويار و حال بدم)بعدش عيدي كه مادرشوهرم اينا رفتن خونه مامانم ما شيريني گرفتيم رفتيم اونجا به همه گفتيم همه خيلي خوشحال شدن مادرشوهرم كه دوق مرگ شده بود هي مي گفت ازمايش دادي يا فقط بي بي چكه من الكي دل خوش نكنم . 

در كل اين خوشي نهايتش يك هفته بود مارو تحويل ميگرفتن و اينا بعدش كه نه مادر خودم نه مادر شوهرم نه وياري نه كمكي هيچيييييي خودم ميرفتم سركار ميومدم با تهوع و همه چي غذا درست ميكردم و هوسي ميپختم واس خودم هيچكس واسمون قدمي برنداشت و بعد غربالگري اولم به همه اعلام كرديم . من همه چيزو سپردم دست خدا خدايي كه خودش بهمون داده خودش نگهش ميداره اگه قرار باشه كسي چشمي بزنه  يا بدي بخواد واسه زندگي من خدا خودش ميذاره تو دامنش.

بنظر من اول از همه به خودتون و شوهرتون فك كنيد و لذتش و تقسيم كنيد و بعدش با خانواده ها چون اگه نگين هي تو شوايط سه ماهه اول تو استرسي بفهمن نفهمن ناراحت ميشن نميشن شيرينيشو از دست ميده همه هم هميشه تو دلشون ميمونه حالا شايد شانس تو مثه من نباشه و اطرافيانت بهت كمكي كنن و نگران احوالت باشن و هميشه تو يك قدم جلويي و ميتوني به همه بگي من بهتون گفته بودم و شرايطشم اكي نبود و اينا... ولي اگه نگي هييييچ انتظاري نميتوني از كسي داشته باشي دركت كنه يا كنارت باشه.

بازم تصميم با خودته🙂ببخشيد طولاني شد

فکر کنم تو نی نی سایت اکثر خانم ها برادر ندارن و خانواده شوهر نیستن خودشون که انقدر از تمام خانواده ...

نه عریزم منم زنداداشام بعد از 3ماه و سونوی اولیه گفتن.

امشب ی کیک کوچیک بخر با ی پاپوش و لباس نوزادی سایز صفر قبل اومدن شوهرت بچین رو میز بی بی چکتم بزار ت ...

آره خیلی قشنگ میشه.عزیزم توکلت به خدا باشه انشالله تو همین چند ماهه مامان بشی😍

من که تو اژمایشگاه جواب مثبت رو گرفتم همونجا هم به مامانم زنگ زدم هم مادرشوهرم بنده خداها هر جفتشون هم گریه کردن از حوشحالی 

روز سونو جنسیت هم باز به هر دو زنگ زدم گفتم بچه پسر 

خیلی از رفتارهای خانواده شوهر از برخوردهای خودمونه ولی ما رفتار خودمون رو نمیبینیم فقط کارهای اونها رو میبینیم اگه فکر کنی اونها هم خانواده ات هستن چون واقعا خانواده همسرتن و همونقدر که انتظار داریم شوهرمون عین خودمون با خانوادمون رفتار کنه خودمون هم رفتار ‌کنیم بیشتر مشکلات حل میشه مگر این که طرف کلا مشکل داشته باشه که اون دیگه هیچی ولی قطعا همه مشکل ندارن و درصد ادم هایی که مادرشوهرهای بدی هستن اونجوری که ما تو اطرافیان میبینیم به تعداد مادرشوهرهای بد نی نی سایت نیستن

2706