1619
1632

من از عمق وجود خود خدايم را صدا كردم

نمي دانم چه مي خواهي ولي براي تو، براي رفع غم هايت، براي قلب زيبايت، براي آرزوهايت به درگاهش دعا كردم.

و ميدانم خدا از آرزوهايت خبر دارد، يقين دارم دعاهايم اثر دارد. 

دوستاي خوشگلم عيدتون مبارك، اگر كسي ميخواد بگه تا براش آيت الكرسي، امن يجيب بخونم يا صلوات بفرستم. 

عاشق همتونم، خيلي دوستتون دارم كه انقدر مهربون با محبت هستين. ❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

توروخدا برا من دعا کن تمام علائم بارداری رو دارم ۲بار بی بی چکم هاله انداخته ولی آز مایشم کمتر از ۲ بود ک مسئول آز مایشگاه گف باید تکرار شه دعا کن الکی نبوده باشه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤

عیدت مبارک😘

فدای محبتت❤

برای حاجت من بخون😍

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐..... با تشکر الناز 😊
1614
1523
1639