2737
2734

چرا هیچکدومتون حرف سعید فتحی روشن رو نزدید...واقعا جای تعجبه...چون بنظرم کار اون خارق العاده و بینظیر بود...محمد زارع هم کارش خوب بود ولی انگار همه از رو ترحم میخوان بهش رای بدن

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از اجرای شعبده بازه خوشم اومد 

خدا رو شکر...یکی با من هم‌نظره

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

مگه میشه از بین ملیونها اسم کاوه رو تشخیص بده و شما بهش رای ندین...

2738
من هر مردی رو به غیر از جوانمرد ببینم بش گیر میدم😐

هی میگه بد حرف میزنی و .....اصلا نمیخوام در موردش حرف بزنم خیلی پر ادعا بود

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
خدا رو شکر...یکی با من هم‌نظره

من محمد رو برعکس اصلا ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا .اون دختره هم به نظرم بیشتر بخاطر بازی با عواطف و احساسات رای میاره چون تمام مراحل کارش یه چیزه فقط داستان میسازه واسش 

2706