2733
2734
عنوان

چرا شوهر من اینطوریه

305 بازدید | 28 پست

همه فکرش پدر و مادرش هستن .کمک مالی که اصلا دریغ نمیکنه؟ شاید دروغ نگم  سه میلیون حقوق دو میلیون مال اوناست اصلا نمیتونم اعتراضی کنم قبض تلفن هم من میدم زمانی که مریضن من باید پرستاری کنم انگار زندگی من با اونا خلاصه میشه هر جا میریم با ما هستن .دیگه خسته شدم خسته . شوهر م نمی زاره سر کار برم چون میدونه اگه برم طلاق گرفتم .شما میگید چی کنم دارم با ماهی یک میلیون با دختر سر میکنیم دیگه به هیچ وج بچه نمیارم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شرایط منم مثل شماست...پول اب .برق گاز...فکرکن امسال من واسه خاطر برق کولراستفاده نکردم ولی پدرومادرش مصرف کولرداشتن....مهمون میادپایین  اب مصرف دارن...اخرش شوهرم.میگه پدرومادر..منم یه پسر دارم ولی خیلی دلم میخواددونمی روبیارم واسه خاطر کاروزندگیمون گفتم نه

2728

اینجوری خیلی بده آخه چرا بعضی مردا اینجور بی وجدانی میکنن.د آخه لامصب توکه فقط وظیفه تو خدمت به پدر ومادر میدونی چرا زن و بچه تو اسیر خودت کردی بی منطق

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

مگه با یه میلیون میشه زندگی کرد؟ 😲

منه مجرد با دو تومن حقوق میترسم برم سمت ازدواج اینا 

ایشون چجوری حاضره اون پولو بده به اونا؟ مگه خودشون درآمد ندارن؟ 

تو این زمونه پدر و مادر باید به بچه کمک کنن. آب داره سربالا میره 😕

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2738

آره خیلی سخته عزیزم

برا دخترت خرج کن

هیچی براش کم نزار

دلتم نسوزه

هرچی وسایلش اسباب بازی کهنه شد سریع بخر بزار خرج کنه

دخترت و ببر بیرون خرج کن

چندسالشه؟بزارش کلاس که مجبور بشه شهریه بده

خیلیییی سخته منم درگیرم البته بیشتر عاطفی،راحت منو بخاطر هرحرفی میزاره زیره پاشون

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
مگه با یه میلیون میشه زندگی کرد؟ 😲 منه مجرد با دو تومن حقوق میترسم برم سمت ازدواج اینا  ایشو ...

خواهشا 

اگه از نظر روانی روانی روانی مالی از خانوادت جدا نشدی ازدواج نکن

یه دختر با هزار امید و آرزو میاد تو زندگیت

داغونش نکن

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
خواهشا  اگه از نظر روانی روانی روانی مالی از خانوادت جدا نشدی ازدواج نکن یه دختر با هزار امید ...

نگرفتم منظور از روانی روانی روانی مالی چیه 😐

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

بدم میاد از همچین مردایی. اخه لاشیا این زن ب کجاتون دل خوش کنه .برین گمشین همتون .من بودم راحت میبردمش زیر قسط ووام سنگین تا دیگ جوگیر نشه ب خانوادش پول بده .تا مجرد هستین میچاپن خانوا‌ده ها .ازدواجم میکنن دست بردارنیستن . اسمشونم میزارن پدرمادر .برای جزوندن عروس چ کارایی ک نمیکنن

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
نگرفتم منظور از روانی روانی روانی مالی چیه 😐

یعنی از نظر مالی و از نظر روانی کلا از خانواده مستقل بشید بعد ازدواج کنین، در مرتبه مهم تر روانی هست،چون باید موقع ازدواج و زندگی مشترک روح و روانتون با همسرتون باشه و ایشون ارجح باشن

نه مثل شوهر من که از روز اول درد و دلاشم پیش مادرش بود و هست😐

2706