2703
2553

خانواده خودت؟چرا نیامدن؟

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دکتراتوبارداریم جوابم کردن گفتن ازاتاق عمل بیرون نمیای اکرتابودم چسبندگی جفت ۳ماه بستریم کردن گفتن سقتش کن امانکردم هیچ کدام ازخانواده ام هیچ کس نیومدملاقاتی موقعه ای که عمل شدم دکتراگفتن معجزه شده ولی کسی نبو ددستم بگیره 

2714

بهشون اطلاع دادی و نیومدن 

واسه ساعت ملاقاتم نیومدن 

اجیات بچه کوچیک دارن شوهرا اجازه نمیدن زن داداشا خودشون رو درگیر خواهرشوهر نمیکنن

خواهرشوهر وجاریم که هر چه بی اطلاعتر از بیماری ادم باشهن برد کردی

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تازه از بيمارستان اومدي تلفن جواب نده فعلا، تا بعدا بيان ازت دلجويي كنن، شوهرت كنارت بود؟ 

عزیزم الان ۹ماه که میگذره ولی میگن بیاصلح چیکارکنم همیشه خانواده شوهرمیگن وظیفه مانیست مادرهم میگه وظیفه مانیست پس وظیفه کیه

عزیزم الان ۹ماه که میگذره ولی میگن بیاصلح چیکارکنم همیشه خانواده شوهرمیگن وظیفه مانیست مادرهم میگه و ...

از خانواده شوهر توقع نداشته باش اما اگه مامانت هم ميگه وظيفه ما نيست پس حسابي روشون باز نكن، يه جوري رفتار كن كه اونا هم حسابي روي تو باز نكنن، ايشالا كه هيچ كدوم محتاج هم نشيد اما اگه توي كاري كمك خواستن بگو وظيفه من نيست

عزیزم الان ۹ماه که میگذره ولی میگن بیاصلح چیکارکنم همیشه خانواده شوهرمیگن وظیفه مانیست مادرهم میگه و ...

واقعا خدا به دلت صبر بده، چقدر بد که در همچین وضعی خانواده سراغ آدم نیان

... و من به تو ایمان دارم...
از خانواده شوهر توقع نداشته باش اما اگه مامانت هم ميگه وظيفه ما نيست پس حسابي روشون باز نكن، يه جوري ...

حالاخواهرم زنگ میزنه میگه بیاصلح کن امااصلادلم راضی نیست 

حتی توبارداری گفتم دوکتراجوابم کردن واسه هیچ کدامشون مهم نبودم میدونستن بستری هستم نیومدن حالاخواهرم ...

محلش نزار

باهاشون رفتوآمد نکن.سخته ولی ب کسیایک بهت اهمیت ندادن اهمیت نده

چرا قبلش نیمدن صلح

خدا بخودتو بچت سلامتی بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706