1345
1341

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379

من دکتراتوبارداریم جوابم کردن گفتن ازاتاق عمل بیرون نمیای اکرتابودم چسبندگی جفت ۳ماه بستریم کردن گفتن سقتش کن امانکردم هیچ کدام ازخانواده ام هیچ کس نیومدملاقاتی موقعه ای که عمل شدم دکتراگفتن معجزه شده ولی کسی نبو ددستم بگیره 

بهشون اطلاع دادی و نیومدن 

واسه ساعت ملاقاتم نیومدن 

اجیات بچه کوچیک دارن شوهرا اجازه نمیدن زن داداشا خودشون رو درگیر خواهرشوهر نمیکنن

خواهرشوهر وجاریم که هر چه بی اطلاعتر از بیماری ادم باشهن برد کردی

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

تازه از بيمارستان اومدي تلفن جواب نده فعلا، تا بعدا بيان ازت دلجويي كنن، شوهرت كنارت بود؟ 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام عليك يا جدا يا ابا عبدالله الحسين(ع)    🏴                 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ 
1376
تازه از بيمارستان اومدي تلفن جواب نده فعلا، تا بعدا بيان ازت دلجويي كنن، شوهرت كنارت بود؟ 

عزیزم الان ۹ماه که میگذره ولی میگن بیاصلح چیکارکنم همیشه خانواده شوهرمیگن وظیفه مانیست مادرهم میگه وظیفه مانیست پس وظیفه کیه

عزیزم الان ۹ماه که میگذره ولی میگن بیاصلح چیکارکنم همیشه خانواده شوهرمیگن وظیفه مانیست مادرهم میگه و ...

از خانواده شوهر توقع نداشته باش اما اگه مامانت هم ميگه وظيفه ما نيست پس حسابي روشون باز نكن، يه جوري رفتار كن كه اونا هم حسابي روي تو باز نكنن، ايشالا كه هيچ كدوم محتاج هم نشيد اما اگه توي كاري كمك خواستن بگو وظيفه من نيست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام عليك يا جدا يا ابا عبدالله الحسين(ع)    🏴                 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ 
عزیزم الان ۹ماه که میگذره ولی میگن بیاصلح چیکارکنم همیشه خانواده شوهرمیگن وظیفه مانیست مادرهم میگه و ...

واقعا خدا به دلت صبر بده، چقدر بد که در همچین وضعی خانواده سراغ آدم نیان

یارب نظر تو برنگردد...
از خانواده شوهر توقع نداشته باش اما اگه مامانت هم ميگه وظيفه ما نيست پس حسابي روشون باز نكن، يه جوري ...

حالاخواهرم زنگ میزنه میگه بیاصلح کن امااصلادلم راضی نیست 

حتی توبارداری گفتم دوکتراجوابم کردن واسه هیچ کدامشون مهم نبودم میدونستن بستری هستم نیومدن حالاخواهرم ...

محلش نزار

باهاشون رفتوآمد نکن.سخته ولی ب کسیایک بهت اهمیت ندادن اهمیت نده

چرا قبلش نیمدن صلح

خدا بخودتو بچت سلامتی بده

1226
واقعا خدا به دلت صبر بده، چقدر بد که در همچین وضعی خانواده سراغ آدم نیان

ازبی کسی زخمام توخونه بازشدخون ریزی داخلی کردم هرروزتوبیمارستان شکمم شستشومیدادن اماهیچ که نبوددستم بگیره مادرشوهرم میگه وظیفه من نیست کاری کنم واسه توولی تووظیفه اته همه کاری واسه من کنی

حالاخواهرم زنگ میزنه میگه بیاصلح کن امااصلادلم راضی نیست 

كاري كه دلت نيست نكن دوست خوبم قهر نباش اما تحويلشون هم نگير.

يه جوري بذار متوجه بشن بود و نبودشون توي زندگيت تاثير نداره، همون جور كه اونا دلتنگ و نگران تو نشدن تو هم دلتنگ و نگرانشون نميشي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتی توبارداری گفتم دوکتراجوابم کردن واسه هیچ کدامشون مهم نبودم میدونستن بستری هستم نیومدن حالاخواهرم ...

بگو مگه قبلا جنگ بودیم که الان صلح کنیم

به قول دوستمون جواب تلفن نده فعلا از این به بعد هم عین خودشون باش مثل خودشون رفتار کن توی بدترین شرایط تنهایی تونستی بگذرونی از این به بعد هم میتونی سعی کن بهش فکر نکنی تا اعصابت کمتر خرد بشه

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
ازبی کسی زخمام توخونه بازشدخون ریزی داخلی کردم هرروزتوبیمارستان شکمم شستشومیدادن اماهیچ که نبوددستم ...

اي خواهركم بميرم براي دلت كه انقدر غصه خوردي، شوهرت چي ميگه عزيزم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364