2737
2734
عنوان

چاییم چرب میشه😣

194 بازدید | 13 پست

بچه ها من جای سازم اولاش خوب بود الان تازگیا رو چایی یه لایه مثل چربی میاد چیکار کنم خیلی ضروریه کمکم کنین همین الان درستش کنم

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چای ساز منم اینجوریه 

چندبار شستم نشد مال من  قوریش  چربه چون کتریش خوبه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
تو چای ساز همین طوری میشه .هرمارکی هم باشه همینه مخصوصا وقتی چایی چند ساعت بمونه

نه من چند ساله استفاده میکنم اصلا اینطور نیست البته داخل کتریمو چند ساله جرماشو نمیکنم میخام عین چای سماور شه که اونجوریه 

من چای سیاه فقط سه دیقه دم می کنم 

هم خوشمزه تره هم خوش رنگ تر 

نباید چای زیاد دم بشه زیر پنج دیقه باید ورش داری 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖