2726
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه ...

اینا اصلا استدلال های خوبی نیست

ینی تامین نیاز های بچه خلاصه شده در موبایل و اتاق جدا و مدرسه غیرانتفاعی؟

این مسئله ای که خودت وشوهرت تصمیم گیرنده هستین؛ 

در خودتون دیدین و به بچه دوم فکر کردین ؛پس به دیگران ربط نداره اگرچه اونام بد نمیگن؛من الان با 25 سال سن آینده ای برای خودم ترسیم نکردم با شرایط فعلی موجود 😐

هر نقشه ای بزنم مثل نقش برآب زدنه، چون شرایط متغیره! !

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا اصلا استدلال های خوبی نیست ینی تامین نیاز های بچه خلاصه شده در موبایل و اتاق جدا و مدرسه غیران ...

ای بابا اگه روبرو بدوی دچار سو تفاهم نمیش شدی خیلی حرفا رو در مقدمه باید بگم . بزار یه خلاصه بگم : ابزار های تعلیم والدین به صورت ریشه ای 

1- پول ( برای تهیه وسایل آموزشی )

2- زمان

3- رفتار

وقتی وادین تصمیم بگیرن از این مثلت شروع به تربیت بچه نمایند باید ابزار انها تکمیل بوده و هر کدام را اندازه مصرف نمایند . ایا می توانید حدث بزنید منظور در ادامه چیست یا توضیح بدم؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا ...

خوشبحالت شوهرت پشتته

من چی بگم😧

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
2728

بیخیال.حالا حرص نخور واسه بچه خوب نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا ...

مادرشوهرت خودش چطوری بچش تک فرزند نیست؟

فدای سرت

خدا بهت نعمت داده 

به کسی هم هیچ ربطی نداره

ناراحت نباش

استرس واست خوب نیست

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
منم تو پستای قبلی عرض کردم حالا نگین یعی بچه هر چی خواست یعنی بخریم ؟ معلومه که نباید بخریم . ولی با ...

با توجه به شرایط اقتصادی الان، بحث مالی چیزی نیست که برای بچه دار شدن بشه روش مانور داد، ممکنه من الان توانایی بزرگ کردن دو یا سه تا بچه رو در یه سطح متوسط خوب داشته باشم ولی چه تضمینی هست که چندسال دیگه هم همین توانایی مالیه الانو داشته باشم یا بالعکس، به هر حال زندگی بالا و ‌پایین زیاد داره، مهم اینه که بچه جوری تربیت بشه که خیلی پرتوقع نشه و قناعت کردن و صبر کردنو یاد بگیره

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
من همسرم تک فرزنده من دو برادر دارم که ایران نیستن با اینکه نیستن ولی خیلی فرق داره با وجود نداستن ...

دقیقا همینه عزیزم انشاله که موفق باشم تو مادری دوتا بچه

من بودم سومی رو ام میآوردم  منم مادر شوهرم مخالف بچه زیاد یا با فاصله کم هست  ولی من اون ...

گفتم میگفت ما عقل نداشتبم یچه بودیم شما تکنید ما چه خوشی کردیم چه خیری دیدیم از دنیا که بچه ها شما ببینن

بچه نخوای میگن بچه نمیخواد معلوم نیست چه مشکلی داره که بچه نمیاره بچه بیاری یه دونه میگن یکی کمه تک فرزندی بدبختیه بچه دوم بیاری میگن چه خبره دوتا بچه مگه بچه بزرگ کردن الکیه

ول کن بیخیال هر جور باشی یکی پیدا میشه یه چیزی بهت  بگه

2706