2726
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
حالا باید به همهه توضیح بدم دوباره مینوسیم . من خودمم هیچی نداشتم 20 سال پیش الان هم ارشد نرمز افزار ...

متوجه منظورت شدم عزیزم، شما هم درست میگی

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
ممنون عزیزم، باورت میشه من کامپیوتر میخواستم بابام نخرید نه بخاطر اینکه پولشو نداشت بخاطر اینکه میگف ...

بابای من برامون خرید وقتی دبیرستان بودم . حالا با همون کار من یه برنامویس شدم . شرایط شما و دلیلی خواستنتون رو نمیدونم بابای شما شما رو میشناخته . اما من از روزی که گرفتم برنامه نویسی رو خواستم . 2 تا دادش من به بازی بیشتر علاقه داشتن منم داشتم ولی مسیر زندگیم تغییر کرد . خیلی پیچیدس اصلا روش الگو برداریتون درست نیست . باید گذاره های تصمیم رو تشخصی بدی . نه اینکه بگی اون نخرید منم نخرم . اینجوری که حل مسئله میشه کار بچه ها . همه بلدن نخرن یا بخرن . باید یاد بگیریم چجوری بخوری برای چی بخریم . شخصیت فرزند رو بفهمیم .

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوب دختر خواهرشوهرمنم امسال کنکور داد به کلی هزینه کلاس کنکور و بماند بقیش الان بمناسب تموم‌شدن ...

دخترش رشته تجربی رتبش ۵ هزار شده خیلی گریه کرد میگفت مامانم خرجم کرده من نتونستم خوشحالش کنم من گفتم چهار تا کتاب خریده غصه نخور تو زحمت خودتو کشیدی یدفعه مامانش بهم اشاره کرد ک چیزی نگو بعدش بهم گفت من اصلا نتونستم خرجش کنم تو ریاضی ضعیف بود نتونستم چند ساعت بفرستمش کلاس خصوصی بزار فکر کنه براش زحمت کشیدم همش یه جورایی نامحسوس تو گوشش کردم ک قدر بدونه جالب اینجاس ب رشته های پیرا پزشکی راضی نشد و دوباره عزمش و جزم کرده ک سال دیگه کنکور بده و پزشکی بیاره

از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا ...

به حرفاشون توجه  نکن مهم خودت و همسرت هستین

خونه مادرشوهر من برعکسن من دخترم هنوز چند ماه دیگه سه ساله میشه پیشت سرم حرف در میارن که این بچه نمیخواد یا مشکل داره فک کن هر بچه شون کم کمش 4 تا دارن اونم با فاصله یک سال 

2728

من همسرم تک فرزنده

من دو برادر دارم که ایران نیستن

با اینکه نیستن ولی خیلی فرق داره با وجود نداستنش

همسر من خیلی حس تنهایی بدی داره

با اینکه پدر مادرش ساپورتش میکنن از لحاظ روحی

ولی هم سنی نداره که بتونه باهاش دوست باشه

بتونه درکش کنه

همش میترسه از دست بده پدر مادرشو

خیلی وابستس

و درکل تک فرزندی هزززززار ایراد اجتماعی رو بچه میذاره

بچه بزرگ نمیشه اصلا وقتی تک فرزنده

وقتی کوچیک تر از خودش کسی رو نداره

مشارکت رو یاد نمبگیره

دفاع از حریم شخصیشو یاد نمیگیره

دچار ضعف در بخشش میشه

چون یاد نمبگیره تلویزیون رو با خواهر برادر کوچیکش تقسیم کنه

همس در حقش گذشت میشه

بنابراین لوس بار میاد

کسی مشقاشو چنگ نمیزنه

و یاد نمبگیرن بتونه با استباه عزیزانس کنار بیاد و بتونه اونارو ببخسه

و و. و

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

من بودم سومی رو ام میآوردم 

منم مادر شوهرم مخالف بچه زیاد یا با فاصله کم هست 

ولی من اونجا که به صلاح زندگیمه انجام میدم

دفعه بعد که گفتن به مادر شوهرت بگو یعنی شما الان پشیمانی از بچه های دوم به بعدت؟؟؟

خوش که بیشتر از یکی اورده که!!!! اینجوری جلو همه بچه هاش بگو تا خودش رو جمع کنه 

بگو یعنی ترجیح میدادی فلانی و فلانی رو نداشتی؟؟

از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا ...

عزیزممممم، الهی که قدمش براتون مبارک و به خیر باشه، به حرف کسی توجه نکن ، اونا هم میگی خیلی آدمهای خوبی هستند مطمئن باش به خاطر شرایط و اوضاع کنونی و آینده مبهم میگن، ولی شما ناراحت نشید، دلتون شاد و لبتون پرخنده، الهی که به شادی و سلامتی بیاد بغلت، تو رو خدا توی این روز عزیز برای منم دعا کن مادر بشم، ۱۰ ساله منتظرم، یا علی

... و من به تو ایمان دارم...
من همسرم تک فرزنده من دو برادر دارم که ایران نیستن با اینکه نیستن ولی خیلی فرق داره با وجود نداستن ...

این حرفی که زدی من خیلی خیلی بهش اغتقاد دارم ما 6 تا خواهر برادر بودیم بخشندگی رو یاد گرفتیم هرگز چیز تکی نخوردم . واسه همه میاوردم . به اینم فکر میکنم که درگیر تصمیم گیری هستم برای بچه دم . اما بدون شرایط خوب مالی خیلی سخته  . بهش میگن Trade offحالا دارم تلاش میکنم برای دخترم و تنها نبودنش وضع اقتصادی رو خوب کنم بعد

ما تو سختی بزرگ شدیم و خانواده شوهرم تو رفاه حالا من ۴ تا خواهر موفق دارم هم تحصیلات هم شغل خوب و شو ...

خیلی با سختی موافقم . چون خودمم اینجوری شدم . اما واسه خودم می پسندم چون میگم مرد باید سختی بکشه . قوی میشه و پر از تجربه برای خانوادش میشه مرجع . اما مشکل اینه تو چالشای سختی که داشتم امکان ترکیدن هم بود . کسی هم نبود که کمک کنه . جمعبندی کنم . حرفم اینه میشه سختگیری حرفه ای کرد و بچه تو مسیری که مترکه به رشد برسه . نشنیدین که خیلی هم زحمت کشیدن با گریه به جایی نرسیدن ؟ حتمی شنیدین . من می خوام پدر عاقلی باشم برای تولید راه های سخت کنترل شده . واضح گفتم ؟ اما با امکانات به جا و وقت گذاشتن . چون راحته بچرو بگی خودت قوی شو . کار سخت هنره اینگه بگی تو فقر قوی شو که هنر نیست هست؟

چه خانواده عجیبی ... حالا من سه تا دارم بازم مادر شوهرم میگه بچه بیاره ..میدونم چرا میگه اون میخواد ...

خواهر شوهر منم اینطوریه تازه میگه دوتا پشت سر هم بیارین 🤣🤣🤣🤣

این حرفی که زدی من خیلی خیلی بهش اغتقاد دارم ما 6 تا خواهر برادر بودیم بخشندگی رو یاد گرفتیم هرگز چی ...

وضعیت مالی مهمه کسایی که معتقدن بچه در هرضورت بزرگ میشه خودشون رو گول میزنن یه بچه توی بدترین شرایط مالیم بزرگ میشه اما همه عمر حسرت میخوره این اصلا جالب نیست

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
بابای من برامون خرید وقتی دبیرستان بودم . حالا با همون کار من یه برنامویس شدم . شرایط شما و دلیلی خو ...

عزیزم منم دبیرستانی بودم ولی واقعا کامپیوتر احتیاج نداشتم یادمه یکی از همکلاسیام داشت منم از بابام خواستم برام بخره فقط همین! منظورم‌اینه که بچه هر چیزیو که بخواد باید به وقتش براش خرید تا استفاده ی درست کنه،الان من یه پسر ۴ ساله دارم که از من تبلت میخواد چون دست دخترخاله و دوستش تبلت دیده که توش بازی میکردن، من تواناییه خریدشو دارم‌ولی نه صلاح میدونم داشته باشه و نه الزامی چون حتی خودمم گوشیمو به ندرت میدم دستش ..اینم دیگه بستگی به پدر و مادر داره که تشخیص بدن چه چیزیو چه زمانی در اختیار بچشون بذارن بچه هم اگر استعدادی بالقوه ای در زمینه ای داشته باشه هرموقع امکانات در اختیارش قرار داده بشه اون استعدادش شکوفا میشه،

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
وضعیت مالی مهمه کسایی که معتقدن بچه در هرضورت بزرگ میشه خودشون رو گول میزنن یه بچه توی بدترین شرایط ...

من جمله شما رو بهتر میکنم . به احتمال بالا حسرت میخوره . حتی اگه به جایی برسه بچگی نکرده و دیگه بر نمی گرده . میشه هم بچی گرد همه با والدین قوی و کنترل شده سختی کشید . تو پستای بالا توضیح دادم ایدم چیه

عزیزم منم دبیرستانی بودم ولی واقعا کامپیوتر احتیاج نداشتم یادمه یکی از همکلاسیام داشت منم از بابام خ ...

منم تو پستای قبلی عرض کردم حالا نگین یعی بچه هر چی خواست یعنی بخریم ؟ معلومه که نباید بخریم . ولی باید پول داشته باشی که لازم بود بخری لازم نبود نخری . این یعنی قدرت بالای تصمیم گیری والدین . اگه نداشته باشی که در هر صورت حق انتخابی نداره والدین . لازم باشه هم نمی تونن بخرن . نکته اینه .

2706