2703
2553
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
بنظرمن تنها تربیت و اموزش برا بچه دار شدن کافیه ن  م بایل و اتاق و...یکی و میشناسم سه تا بچه دا ...

خیلی بچه های گلی داره . من از دید یه پرد مادر دلسوز گفتم . منم خودم چیزی نداشتم کشیدم بالا . الان به مادرم میگم چجوری جبران کنم میگه کاری نکردم . اما اینکه به عنوان والدین ببینم بچم چیزی بخواد و نتونم تهیه کنم خیلی سنگینه . از این جهت . نه اینکه فقط با اینای که گفتم بشه پیشرفت کرد . البته کامپیوتر که رکن اصلی 2019 به بعده . واقعا مثل 20 سال پیش نیست

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول دارم اما این مال قدیمه که همه با هم نداشتن . الان بچه وقتی رفیقش داره می تونه از نداشتن دیونه ب ...

بابای من نداشت دوستاش داشتن

قدیمم این چیزا بوده

بابای من بزرگ‌ترین جراح مملکت شد 

دوستش معلم زبان

به پول نیست 

و نبوده

اختلاف سطح مالی همییییشه بوده

بابای من کتابم نداشته

اون معلم خصوصی داشته

الانم دور و برم میبینم افراد کم توانذکه فرزندای خوبی دارن

و اتفاقا دراینده قول میدم نازپرورده هیچکاری واسه مملکت نکنه

همون محروما هستن که مملکتو اباد کردن تا الان و بعد ازین هم

خودمم غیرانتفاعی و اتاق شخصی و معلم خصوصی داشتم

ولی شاگرد اولامون تو کنکور و دانشکاه نداشتن 

روستایی بودن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2720
بچه ات به دنیا اومد به هیچ عنوان از خستگی بچه داری جلوشون نگو  بچه ات رو تا میتونی دست بالا بگ ...

حتما گلم پسرم که خیلی با ادب و با محبته درکنار شیطونی هاش خیلی بچه خوبیه بیصبرانه هم منتظر نی نیه

هر کدوم یه کامپیوتر و یه موبایل و مدرسه غیر انتفاعی؟ چه خبره مگه؟ والا ما ۶ تا بودیم یه کامپیوتر داش ...

حالا باید به همهه توضیح بدم دوباره مینوسیم . من خودمم هیچی نداشتم 20 سال پیش الان هم ارشد نرمز افزار هستم . اما من از دید والدین دلسوز گفتم شاید سنگین باشه ببینی بچت دست فلانی میبینه بخواد بعد شما بگی ندارم؟ باز نمی گم هر چی خواست ها نگین یعنی هر خواست نباید بخریم . موبایل و کامپیوتر رکن صالی میشه برای 15 سال به بالا . و خیلی خرجا دیگه . من بچه های داییم رو دارم میبینم 2 تان با 16 تومن هم نمی تونن جمع کنن . البته 2 تاشون کنکوری هستن . به هر حال خیلی شرایط زیاده همرو نمی تونم بگم . ولی باید اقلا هم کف خانواده درجه 2 خودتون و محلتون باشید . 

بنظرمن تنها تربیت و اموزش برا بچه دار شدن کافیه ن  م بایل و اتاق و...یکی و میشناسم سه تا بچه دا ...

چقدر خوب دختر خواهرشوهرمنم امسال کنکور داد به کلی هزینه کلاس کنکور و بماند بقیش الان بمناسب تموم‌شدن کنکورش انتظار ماشبن‌صفر داره ازشون

2714
بابای من نداشت دوستاش داشتن قدیمم این چیزا بوده بابای من بزرگ‌ترین جراح مملکت شد  دوستش معلم ...

قبوله من نکترو گفتم . بحث احتمال و تخمین بود . حتمی اگه تربیت بچه خوب باشه با فقر حتمی با شرایط مالی بهتر میشه . اما فکر کنم با همون روش خودتون جلو برین به حرفای منم فکر نکنید . ببخشید به هر حال

شوهرم اروم بهش گعت ابجی شما باردار شدی بنداز 

کیبییبف‌کردم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیزم خوشبحالت معلومه خانوادت با فرهنگ بودن

ممنون عزیزم، باورت میشه من کامپیوتر میخواستم بابام نخرید نه بخاطر اینکه پولشو نداشت بخاطر اینکه میگفت لازم نداریم درستم میگفت اونموقع شاید از بیست تا خانواده یکیشون کامپیوتر داشت و ویندوز تازه اومده بود،تا وقتی که خواهرم رفت رشته ی کامپیوتر و بابام وقتی دید واقعا لازمه خرید بهترینشم خرید

من الان که خودم مادر شدم فهمیدم کار پدرم چقدر درست بوده ، والا مامان باباهای ما با اینکه شاید سواد الان ما رو‌نداشتن ولی کارشون تو تربیت کردن ما بهتر از خودمون بوده 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
بابای من نداشت دوستاش داشتن قدیمم این چیزا بوده بابای من بزرگ‌ترین جراح مملکت شد  دوستش معلم ...

به تنها چیزی ک معتقدم همینه نمیخوام پسرم نازپروده بشه چون ادمایی ک اطرافم هستند و خیلی موفقن سختی کشیدن ولی شوهرم مخالفه و برا پسرمون گرونترین وسیله ها رو میخره در صورتی ک قدر نشناس شده و همش توقعش بالاتر میره و وسایل و خراب میکنه ولی بچه های خواهرم وقتی میرن فروشگاه و خرید حق نداشتن چیز دیگه ای غیر از لیست خرید بخرن و همینطورم عادت کردند الان ب بچه ۵ سالش بگم هر چی دوست داری بردار من پولشو میدم اصلا برنمیداره بازم اینم خوش شانسیه ک من نداشتم

بسیار شوهر منطقی دارین . نکترو گرفت . خیلی به زندگیت دلگرم باش . 

چه تکیه کلام بامزه ای داری یاد گرفتم ازت⁦❤️⁩😍

کیبییبف‌کردم

منم بعدشم دید رفتن توقیافه همش به من میگفت ت بیا بشین موقع شام خودش پاشد کمک کرد.

جالبه جاریم و برادرشوهرم نبودن اون حسود به تمام معنا بفهمه سکته میکنه و هم دس ت اینا میشه

2706