2726
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
حس بدی بهم دست داد مخصوصا وقتی گفت بندازش حس کردم خیلی بیکس و کارم که برای این موضوع باید بقیه نظر ب ...

میگفتی مگه مادرت تو رو انداخت که من بچمو بندازم عجبا

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
حالا باز شوهرت میخوادش شوهر خواهر منم خانوادگی با بچه مخالفن به اصرار خواهرم راضی شد بچه دار بشن حال ...

اخی خدا کمکش کنه چه شوهر بی مسیولیتی ولی شوهرم حالشون گرفت خوب تو روشون واستاد و ازم دفاع کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستش درد نکنه، منم با تک فرزندی مخالفم شاید اگر اوضاع اقتصادی اجازه میداد ۴ تا میاوردم ولی فعلا به د ...

البته جاریای من یکی اوردن بعدش چون شدید جلوگیری کردن بچه دار نمیشن بعد ۱۴ سال 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
از این به بعد پیش خونواده شوهرت بگو من نظرم رو ۴تاس دوتا دختر دوتا پسر

😅😅😅 اینا دختر دوستن فقط خدا کنه دختر بشه اونوقت که براش ضعف کردن نیارم ببیننش تعریف از خود نباشع خودم چهره خوبی دارم از نطر همه مطمنا دختر بشه خیلی ناز میشه توکل برخدا

2728
اصلل اهل دخالت نیستن همیشه احنترامم داشتن و بهترینا را واسم میخوان ولی ت این مورد تعصب خاصی دارن معت ...

شما کارت درست بوده خیالت راحت . مخصوصا اگه پسرت میخواسته . فقط برخورد تعصبی خیلی برام عجیبه . و اینکه یه زن راحت بگه بندازش . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه ...

بنظرمن تنها تربیت و اموزش برا بچه دار شدن کافیه ن  م بایل و اتاق و...یکی و میشناسم سه تا بچه داره امسال دخکرش کنکوری بود خودش میگفت فقط چند تا تست و کتاب براش خریدم حالا دخترش ب من میگفت چطوری جواب زحمتهای مامانم و بدم ک هر چی خرجم کرد بچه هاش خیلی خیلی قدرمیدونند خیلی خوب تربیت شدند دختر ۱۸ ساله امسال موبایل براش خریدن اونم اصلا علاقه ای نداره بنظرم کسی ک توانایی داره و صبر و حوصله و خرج معمولیشونم بکنه چی میشه چند تا بچه بیاره

اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه ...

هر کدوم یه کامپیوتر و یه موبایل و مدرسه غیر انتفاعی؟ چه خبره مگه؟ والا ما ۶ تا بودیم یه کامپیوتر داشتیم هممون استفاده میکردیم هممون مدرسه دولتی درس خوندیم و تحصیل کرده هستیم، 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

عزززیزم خیلی مبارک باشه .خودت و شوهرتو عشقه به دیگران چه تک فرزندی انقدر بده که نگو خیلی کار عاقلانه ای کردی حامله شدی حالا من تک فرزند نبستم ها دوتا برادر کوچکتر از خودم دارم و خیلی هم روابطم باهاشون عالیه اما الان که سی سالمه احساس خیلی بدی دارم فک میکنم هیشکی رو ندارم هی سر مامانم غر میزنم چرا گذاشتی من تنها باشم .اونارم محلشون نده بزار سوزش بگیرن 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
الان بهترین ادمای این مملکت تو یه اتاق مجزا بزرگ نشدن پدر مادر خوبی داشتن به امکانات نیست به فرهن ...

قبول دارم اما این مال قدیمه که همه با هم نداشتن . الان بچه وقتی رفیقش داره می تونه از نداشتن دیونه بشه . شما خودتو بزار جای بچه های الان نه 20 سال پیش که همه دوچرخه داشتن و تو کوچه بودن . دیدم که میگن . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
هر کدوم یه کامپیوتر و یه موبایل و مدرسه غیر انتفاعی؟ چه خبره مگه؟ والا ما ۶ تا بودیم یه کامپیوتر داش ...

عزیزم خوشبحالت معلومه خانوادت با فرهنگ بودن

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
والا اطراف منم همه تک فرزندن اما من دوتا آوردم راضیم  از قدیم گفتن بچه یکی کمه دوتا زیادی😂 ...

من خودم داشتن خونه و امکانات برای بچه ها برام مهمه پارسال خونه  خریدیم خداراشکر بقیشم خدا میرسونه پسر من انقدر وسیله و امکانات داره که ده تا بچع دیگه هم میتونه ازش استفاده کنه مطمنم یه روزی پشیمون میشن از رفتار دیشبشون و اینکه چرا یدونه بچه اوردن

اصلل اهل دخالت نیستن همیشه احنترامم داشتن و بهترینا را واسم میخوان ولی ت این مورد تعصب خاصی دارن معت ...

خوب کردی بچت دو روز دیگه تنهاس و لااقل یه پشتی داشته باشه ناراحت نباش برا بچه ضرر داره میگفتی من فکر سه تا بچه ام ک بیشتر بچزونیشون

اره بابا یگی کمه تجسم کن بزرگ میشه هیچکسو جز پدر ماذرش نداره ی هم صحبت نداره

دخترش انقدر پرتوقع با اومده همه باید تحت فرمانش باشت که کجا برن کی بیاد خونشون هرروز یه دست لباس بهتربن اتاق امکانات موبایل لب تاپ کامپیوتر دوربین هرچیزی که فکرش کنی بازم همیشه ازشون طلبکاره الان که تازع کنکور داده ماشین صفر میخواد

2706