2726
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
اخه من نمیفهمم چرا انقدر نظر بقیه واستون مهمه و تازه ب خاطرش کلی هم ناراحت میشید😐

حس بدی بهم دست داد مخصوصا وقتی گفت بندازش حس کردم خیلی بیکس و کارم که برای این موضوع باید بقیه نظر بدن

من دومی رو که زایمان کردم یکی از اقوام دور اومد دیدنم اون یه بچه داشت گفتم انشالله شما هم یکی دیگه بیاری 

گف ن بابا

شوهررر من گفته 

اون گاو و گوسفندن که هر سال یکی میزان 

انسان یه دونه بچه میاره 

نه دور از جونی نه چیزی 

خیلی بیشعور بود😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دومی رو که زایمان کردم یکی از اقوام دور اومد دیدنم اون یه بچه داشت گفتم انشالله شما هم یکی دیگه ب ...

😂😂😂😂😂😂

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
اونا که رفتن یه دست لباس دخترونه نو خونه داشت داد بهم میدونه چقد دختر دوس دارم گفت ایشاله اونی بشه ک ...

دستش درد نکنه، منم با تک فرزندی مخالفم شاید اگر اوضاع اقتصادی اجازه میداد ۴ تا میاوردم ولی فعلا به دو تا بسنده کردم، اینایی هم که رو تک فرزندی تاکید دارن ته دلشون احتمالا بدشون‌نمیاد یکی دیگه داشته باشن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2728
وا من هیچ خوبی تو خانواده شوهرت ندیدم چرا اجازه میدید تو خصوصی ترین مسایل زندگی تون نطر بدن  ...

همین تصمیم دارم خیلی پسرم دوس دارنا دورش میگردن مخصوصا عمش خیلی هواشو داره یه روز نمیبینتش همش زنگ میزنه ولی فازش درک نکردم واسه مخالفت فقط دلم میخواد بدنیا بیاد و بخواد واسش خودکشی کنه دارم براش

احسنت  گل گفتی  اسی راست میگه دوستمون واقعا  این خانواده شوهرت همین یه دونه هم بیا ...

منظورم با استارتر نبود . مادر اگه قوی باشه می تونه اجازه دخالت نده . من تو پارک که بچمو می برم . تقریبا طیف وسیعی از تربیتارو میبینم . بعضی از بچه ها ماهن . و مادر پدر شدیدا بالا سرشون و مراقب . میگن مراقب باش نی نی رو هل ندی . لذت می برم . اما مدل های داغون هم میبینم نگم بهتره . اما مدلهای خوش تربیت 10 تا 20 درصد بودن متاسفانه 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
شوهرمم میگه خواهرم خودش دخترش ۱۹ سالشه و انقد بد بار اومده بخاطر تک فرزندیش الان پشیمونه چرا یکی دیگ ...

مطمئن باش از حسودیش گفته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من دومی رو که زایمان کردم یکی از اقوام دور اومد دیدنم اون یه بچه داشت گفتم انشالله شما هم یکی دیگه ب ...

شوهرت خواهر برادر نداره؟

سریع میگفتی دور از جون مامان البته

بعد با خندخ میگفتی بچه گاو گوسفند البته گاو و گوسفند میشه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
حس بدی بهم دست داد مخصوصا وقتی گفت بندازش حس کردم خیلی بیکس و کارم که برای این موضوع باید بقیه نظر ب ...

بچه ات به دنیا اومد به هیچ عنوان از خستگی بچه داری جلوشون نگو 

بچه ات رو تا میتونی دست بالا بگیر جلوشون 

به بچه اولتم یاد بده که بی نهایت عاشق خواهر یا برادرش باشه 

پسر من الان خواهرشو میپرسته

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم

طرف چقدر بیشعور بوده😐

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه ...

عزیزم .من خواستم بچه هام دوتا بشن چون مطمئنم اگه دوتا بودن خوب ساپورتشون میکردم اما به خواست خدا دومیم دوقلو شد این دیگه دست من نیس

خدا رو شکر راضیم چه میشه کرد 

همین که بچه هام سالمن به همه دنیا می ارزه 

شما چی این خونادرو میگفتی خوبه ؟ فکر کنم مشکل دارن؟؟؟ خیلی جدی ..

اصلل اهل دخالت نیستن همیشه احنترامم داشتن و بهترینا را واسم میخوان ولی ت این مورد تعصب خاصی دارن معتقدن بچ باید تو ناز نعمت باشه خار تو پاش نره اگه بره ینی لیاقت داشتنش ندارین من نمیفهممشون من اگه مجدد دارم اینهنه سختی به جون میخرم فقط خاطر پسرمه که هرروز التماسمون میکرد برای نی نی

اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه ...

الان بهترین ادمای این مملکت تو یه اتاق مجزا بزرگ نشدن

پدر مادر خوبی داشتن

به امکانات نیست

به فرهنگه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706