2726
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 108 پست
مهم نباشه برات  سختیشو تو میکشی اونا دخالت میکنن  مادرشوهر من برعکس به بچه هاش یاد داده ...

ایران تا 50 ساله دیگه کار داره تا روانیا کم بشن . اگه خدا بخواد و کم بشن . و اینجور روانیا یه روانی دیگه تولید نکنن

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا باز شوهرت میخوادش شوهر خواهر منم خانوادگی با بچه مخالفن به اصرار خواهرم راضی شد بچه دار بشن حالا فقط دستور میده و هیچ مسیولیتی در قبال بچه ب عهده نمیگیره میگه منکه بچه نمیخواستم خودت خواستی کاراشم خودت انجام بده بیچاره خواهرم ب غلط کردن افتاده یه بچه بینهایت لوس همش گریه میکنه و همشم مریضه و شوهرش غر میزنه بردی مریضش کردی ۵ ماهه از شیر گرفتش ولی سه چهار ساعت نصف شب بیداره و گریه میکنه،خواهرم کارمنده خودش باید بچه رو بزاره مهد و بیارش در صورتی ک شوهرش سه ساعت زودتر از سر کار میاد ولی نمیره بچشو بیاره خدا رو شکر کن ک شوهرت پشتته

2728
چه خانواده عجیبی ... حالا من سه تا دارم بازم مادر شوهرم میگه بچه بیاره ..میدونم چرا میگه اون میخواد ...

اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه کامپیوتر یا موبایل یا مردرسه غیر انتفاعی؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

والا اطراف منم همه تک فرزندن اما من دوتا آوردم راضیم 

از قدیم گفتن بچه یکی کمه دوتا زیادی😂😂😂

به نظر من دوتا بچه حتما باید باشه برای کسی که شرایطش رو داره

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
ایران تا 50 ساله دیگه کار داره تا روانیا کم بشن . اگه خدا بخواد و کم بشن . و اینجور روانیا یه روانی ...

البته برا دخترش این تفکرو نداره فقط برا عروساش اینطوره 

دخترش باید تو بهترین بیمارستان بزایه 

ولی عروساش مهم نیست برن زیر دست دانشجو و چقد اذیت بشن

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
چ.همسری خوبی❤ ایشالا زیر سایه ی خودتون بچه هات بزرگ شن

مرسی عزیرم بلاخره هر مردی یه بدی داره ولی همسر من خوبی هاش انقدر هست که حس کردم یه بچه دیگه لازمه تو زندگیمون ولی اینا درکو فهمش نداشتن

ایران تا 50 ساله دیگه کار داره تا روانیا کم بشن . اگه خدا بخواد و کم بشن . و اینجور روانیا یه روانی ...

احسنت 

گل گفتی 

اسی راست میگه دوستمون واقعا 

این خانواده شوهرت همین یه دونه هم بیارن زیاده اینا نباید تکثیر بشن😂😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
شوهرمم میگه خواهرم خودش دخترش ۱۹ سالشه و انقد بد بار اومده بخاطر تک فرزندیش الان پشیمونه چرا یکی دیگ ...

اره بابا یگی کمه

تجسم کن بزرگ میشه هیچکسو جز پدر ماذرش نداره ی هم صحبت نداره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
عزیزم ناراحت نباش، مهم خودت و همسرت هستین بقیه رو بیخیال مادرشوهرتم مطمئن باش خوشحاله چون داره نوه ...

اونا که رفتن یه دست لباس دخترونه نو خونه داشت داد بهم میدونه چقد دختر دوس دارم گفت ایشاله اونی بشه که میخوای

چه خانواده عجیبی ... حالا من سه تا دارم بازم مادر شوهرم میگه بچه بیاره ..میدونم چرا میگه اون میخواد ...

هان مث منی از مادر شوهر شانس نداریم

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

متاسفم برای شعور نداشتشون

خااااااااعک بر سر خرشون

حرررصم گرفته

بچه رو خر و گاو پس میندازه انسان بچه از جلوش بیرون میاد

با خودشون اشتباه گرفتنت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706