2726

سلامم من همونم که گفتم بارداری دوممه ولی نمیخوام به خانواده شوهرم بگم خانواده شوهر من خیلی خوبن خیل هوامون رو دارن اصلا اهل دخالت اینا نیستن ولی مخالف سرسخت بچه داررشدنن همشونم یدونه بیشتر ندارن ولی من از تک فرزندی متنفر بودم هنیشه پسرم میخواد بره پیش دبستانی الان باردارم دیشب که همشون بودن هم شب عید بود هم سالگرد ازدواجمون شوهرم شیرینی گرفت اومد بهشون گفتبم خیلی برخورد بدی داشتن اصلا که ذوق نکردن که هیچ برگشتن گفتن دیووانه شدین ما چی بگیم دیگه حواهرش گفت میندازیش چیزی نیست که ناخواسته بوده دیگه گفتم بهدهیچ وجه ناخواسته نبودع از ته دلم نیخواستمش الانم که بهتون اطلاع دادیم فقط خواستیم مث از زبون غریبه ها نشنوین بعد رفتن تووقیافه همشون شوهر منم ناراحت شد گفت هروقت برای مخارجش یا نگهداریش اومدم در خونتون اونوقت گله کنید موقع رفتن هم زیر زیر گفتن بچه پس انداختن مگه الکبه منم بلند گفتم که بشنون گفتم من میخوام بزرگش کنم به کسی هم دخلی نداره فقط مادرشوهرم که از همه مخالف تر بود یکم خوشحال شد خیلی دلم شکست انگار بچم حرومه😢😢😢

از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا برادر میخواد بقیه مهم نیستن خودمون برای اومدنش ذوق میکنیم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا ...

چ.همسری خوبی❤

ایشالا زیر سایه ی خودتون بچه هات بزرگ شن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

عزیزم ناراحت نباش، مهم خودت و همسرت هستین بقیه رو بیخیال

مادرشوهرتم مطمئن باش خوشحاله چون داره نوه دار میشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

وا

من هیچ خوبی تو خانواده شوهرت ندیدم

چرا اجازه میدید تو خصوصی ترین مسایل زندگی تون نطر بدن 

بگو دلم می خواد سالی یدونه بیارم 

بچتم بدنیا اومد رفت و امدتو کم کن عزتت حفظ بشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا ...

شما چی این خونادرو میگفتی خوبه ؟ فکر کنم مشکل دارن؟؟؟ خیلی جدی ..

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

مهم نباشه برات 

سختیشو تو میکشی اونا دخالت میکنن 

مادرشوهر من برعکس به بچه هاش یاد داده بدون خرج بچه دار بشن بچرو پوشک نکنن شیر خشک ندن انقد افریطه هست

میگ ۶ تا باید بیارین خنگه تفکر قدیمیارو داره

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

بچه نیاری ی حرفه میگن نازاست،میاری هم‌اینجور دل آدمو خون میکنن،یکی دیگ میخواد زور بزنه وسختی شو تحمل کنه اینا حرص میخورن واقعا درکشون نمیکنم

وصلِ تو حیاتِ جاودان آرَد بار‌.🖤🍀🚶‍♀️💔
2706