1345
1363
عنوان

انگار قتل انجام دادم اینجوری باهام رفتار شد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 108 پست
چه خانواده عجیبی ... حالا من سه تا دارم بازم مادر شوهرم میگه بچه بیاره ..میدونم چرا میگه اون میخواد ...

اینم کم مشکل نیستا . تولید بچه اصلا چیز قشنگی نیست. شما داری واسه هر بچت یه اتاق ؟ داری هر کردوم یه کامپیوتر یا موبایل یا مردرسه غیر انتفاعی؟

والا اطراف منم همه تک فرزندن اما من دوتا آوردم راضیم 

از قدیم گفتن بچه یکی کمه دوتا زیادی😂😂😂

به نظر من دوتا بچه حتما باید باشه برای کسی که شرایطش رو داره

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
ایران تا 50 ساله دیگه کار داره تا روانیا کم بشن . اگه خدا بخواد و کم بشن . و اینجور روانیا یه روانی ...

البته برا دخترش این تفکرو نداره فقط برا عروساش اینطوره 

دخترش باید تو بهترین بیمارستان بزایه 

ولی عروساش مهم نیست برن زیر دست دانشجو و چقد اذیت بشن

اَعوذُبِاللهِ مِنَ الاِنسانِ لاشّی....

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چ.همسری خوبی❤ ایشالا زیر سایه ی خودتون بچه هات بزرگ شن

مرسی عزیرم بلاخره هر مردی یه بدی داره ولی همسر من خوبی هاش انقدر هست که حس کردم یه بچه دیگه لازمه تو زندگیمون ولی اینا درکو فهمش نداشتن

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایران تا 50 ساله دیگه کار داره تا روانیا کم بشن . اگه خدا بخواد و کم بشن . و اینجور روانیا یه روانی ...

احسنت 

گل گفتی 

اسی راست میگه دوستمون واقعا 

این خانواده شوهرت همین یه دونه هم بیارن زیاده اینا نباید تکثیر بشن😂😂😂😂😂

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
1350
شوهرمم میگه خواهرم خودش دخترش ۱۹ سالشه و انقد بد بار اومده بخاطر تک فرزندیش الان پشیمونه چرا یکی دیگ ...

اره بابا یگی کمه

تجسم کن بزرگ میشه هیچکسو جز پدر ماذرش نداره ی هم صحبت نداره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
عزیزم ناراحت نباش، مهم خودت و همسرت هستین بقیه رو بیخیال مادرشوهرتم مطمئن باش خوشحاله چون داره نوه ...

اونا که رفتن یه دست لباس دخترونه نو خونه داشت داد بهم میدونه چقد دختر دوس دارم گفت ایشاله اونی بشه که میخوای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خانواده عجیبی ... حالا من سه تا دارم بازم مادر شوهرم میگه بچه بیاره ..میدونم چرا میگه اون میخواد ...

هان مث منی از مادر شوهر شانس نداریم

اَعوذُبِاللهِ مِنَ الاِنسانِ لاشّی....
1376
اخه من نمیفهمم چرا انقدر نظر بقیه واستون مهمه و تازه ب خاطرش کلی هم ناراحت میشید😐

حس بدی بهم دست داد مخصوصا وقتی گفت بندازش حس کردم خیلی بیکس و کارم که برای این موضوع باید بقیه نظر بدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دومی رو که زایمان کردم یکی از اقوام دور اومد دیدنم اون یه بچه داشت گفتم انشالله شما هم یکی دیگه بیاری 

گف ن بابا

شوهررر من گفته 

اون گاو و گوسفندن که هر سال یکی میزان 

انسان یه دونه بچه میاره 

نه دور از جونی نه چیزی 

خیلی بیشعور بود😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
من دومی رو که زایمان کردم یکی از اقوام دور اومد دیدنم اون یه بچه داشت گفتم انشالله شما هم یکی دیگه ب ...

😂😂😂😂😂😂

اونا که رفتن یه دست لباس دخترونه نو خونه داشت داد بهم میدونه چقد دختر دوس دارم گفت ایشاله اونی بشه ک ...

دستش درد نکنه، منم با تک فرزندی مخالفم شاید اگر اوضاع اقتصادی اجازه میداد ۴ تا میاوردم ولی فعلا به دو تا بسنده کردم، اینایی هم که رو تک فرزندی تاکید دارن ته دلشون احتمالا بدشون‌نمیاد یکی دیگه داشته باشن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
وا من هیچ خوبی تو خانواده شوهرت ندیدم چرا اجازه میدید تو خصوصی ترین مسایل زندگی تون نطر بدن  ...

همین تصمیم دارم خیلی پسرم دوس دارنا دورش میگردن مخصوصا عمش خیلی هواشو داره یه روز نمیبینتش همش زنگ میزنه ولی فازش درک نکردم واسه مخالفت فقط دلم میخواد بدنیا بیاد و بخواد واسش خودکشی کنه دارم براش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
احسنت  گل گفتی  اسی راست میگه دوستمون واقعا  این خانواده شوهرت همین یه دونه هم بیا ...

منظورم با استارتر نبود . مادر اگه قوی باشه می تونه اجازه دخالت نده . من تو پارک که بچمو می برم . تقریبا طیف وسیعی از تربیتارو میبینم . بعضی از بچه ها ماهن . و مادر پدر شدیدا بالا سرشون و مراقب . میگن مراقب باش نی نی رو هل ندی . لذت می برم . اما مدل های داغون هم میبینم نگم بهتره . اما مدلهای خوش تربیت 10 تا 20 درصد بودن متاسفانه 

شوهرمم میگه خواهرم خودش دخترش ۱۹ سالشه و انقد بد بار اومده بخاطر تک فرزندیش الان پشیمونه چرا یکی دیگ ...

مطمئن باش از حسودیش گفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دومی رو که زایمان کردم یکی از اقوام دور اومد دیدنم اون یه بچه داشت گفتم انشالله شما هم یکی دیگه ب ...

شوهرت خواهر برادر نداره؟

سریع میگفتی دور از جون مامان البته

بعد با خندخ میگفتی بچه گاو گوسفند البته گاو و گوسفند میشه

حس بدی بهم دست داد مخصوصا وقتی گفت بندازش حس کردم خیلی بیکس و کارم که برای این موضوع باید بقیه نظر ب ...

بچه ات به دنیا اومد به هیچ عنوان از خستگی بچه داری جلوشون نگو 

بچه ات رو تا میتونی دست بالا بگیر جلوشون 

به بچه اولتم یاد بده که بی نهایت عاشق خواهر یا برادرش باشه 

پسر من الان خواهرشو میپرسته

1339