1373
1363

سلامم من همونم که گفتم بارداری دوممه ولی نمیخوام به خانواده شوهرم بگم خانواده شوهر من خیلی خوبن خیل هوامون رو دارن اصلا اهل دخالت اینا نیستن ولی مخالف سرسخت بچه داررشدنن همشونم یدونه بیشتر ندارن ولی من از تک فرزندی متنفر بودم هنیشه پسرم میخواد بره پیش دبستانی الان باردارم دیشب که همشون بودن هم شب عید بود هم سالگرد ازدواجمون شوهرم شیرینی گرفت اومد بهشون گفتبم خیلی برخورد بدی داشتن اصلا که ذوق نکردن که هیچ برگشتن گفتن دیووانه شدین ما چی بگیم دیگه حواهرش گفت میندازیش چیزی نیست که ناخواسته بوده دیگه گفتم بهدهیچ وجه ناخواسته نبودع از ته دلم نیخواستمش الانم که بهتون اطلاع دادیم فقط خواستیم مث از زبون غریبه ها نشنوین بعد رفتن تووقیافه همشون شوهر منم ناراحت شد گفت هروقت برای مخارجش یا نگهداریش اومدم در خونتون اونوقت گله کنید موقع رفتن هم زیر زیر گفتن بچه پس انداختن مگه الکبه منم بلند گفتم که بشنون گفتم من میخوام بزرگش کنم به کسی هم دخلی نداره فقط مادرشوهرم که از همه مخالف تر بود یکم خوشحال شد خیلی دلم شکست انگار بچم حرومه😢😢😢

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از دیشب دارم دق میکنم شوهرم خیلی دلداریم داد گفت ولشون کن مهم ماییم با پسرمون که انقدر دلش خواهر یا برادر میخواد بقیه مهم نیستن خودمون برای اومدنش ذوق میکنیم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

عزیزم ناراحت نباش، مهم خودت و همسرت هستین بقیه رو بیخیال

مادرشوهرتم مطمئن باش خوشحاله چون داره نوه دار میشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

اخه من نمیفهمم چرا انقدر نظر بقیه واستون مهمه و تازه ب خاطرش کلی هم ناراحت میشید😐

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است

وا

من هیچ خوبی تو خانواده شوهرت ندیدم

چرا اجازه میدید تو خصوصی ترین مسایل زندگی تون نطر بدن 

بگو دلم می خواد سالی یدونه بیارم 

بچتم بدنیا اومد رفت و امدتو کم کن عزتت حفظ بشه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
1376

مهم نباشه برات 

سختیشو تو میکشی اونا دخالت میکنن 

مادرشوهر من برعکس به بچه هاش یاد داده بدون خرج بچه دار بشن بچرو پوشک نکنن شیر خشک ندن انقد افریطه هست

میگ ۶ تا باید بیارین خنگه تفکر قدیمیارو داره

اَعوذُبِاللهِ مِنَ الاِنسانِ لاشّی....

بچه نیاری ی حرفه میگن نازاست،میاری هم‌اینجور دل آدمو خون میکنن،یکی دیگ میخواد زور بزنه وسختی شو تحمل کنه اینا حرص میخورن واقعا درکشون نمیکنم

وصلِ تو حیاتِ جاودان آرَد بار‌.🖤🍀🚶‍♀️💔

چه خانواده عجیبی ...

حالا من سه تا دارم بازم مادر شوهرم میگه بچه بیاره ..میدونم چرا میگه اون میخواد با بچه سرم گرم بشه از کار و زندگی و قیافه بیفتم خوش خوشانش بشه لعنتی 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
مهم نباشه برات  سختیشو تو میکشی اونا دخالت میکنن  مادرشوهر من برعکس به بچه هاش یاد داده ...

ایران تا 50 ساله دیگه کار داره تا روانیا کم بشن . اگه خدا بخواد و کم بشن . و اینجور روانیا یه روانی دیگه تولید نکنن

حالا باز شوهرت میخوادش شوهر خواهر منم خانوادگی با بچه مخالفن به اصرار خواهرم راضی شد بچه دار بشن حالا فقط دستور میده و هیچ مسیولیتی در قبال بچه ب عهده نمیگیره میگه منکه بچه نمیخواستم خودت خواستی کاراشم خودت انجام بده بیچاره خواهرم ب غلط کردن افتاده یه بچه بینهایت لوس همش گریه میکنه و همشم مریضه و شوهرش غر میزنه بردی مریضش کردی ۵ ماهه از شیر گرفتش ولی سه چهار ساعت نصف شب بیداره و گریه میکنه،خواهرم کارمنده خودش باید بچه رو بزاره مهد و بیارش در صورتی ک شوهرش سه ساعت زودتر از سر کار میاد ولی نمیره بچشو بیاره خدا رو شکر کن ک شوهرت پشتته

فدا سرررت حسودن

شوهرمم میگه خواهرم خودش دخترش ۱۹ سالشه و انقد بد بار اومده بخاطر تک فرزندیش الان پشیمونه چرا یکی دیگه نیاورده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364