2737
2734

حاملگی خارج رحمی با دارو حل میشه مگه؟

من هر کس رو میشناختم این مشکل براش پیش اومده بود عمل کرد.

اگر دیر بشه خطرناکه ممکنه لوله ات رو بترکونه مجبور شی کلاً تخمدان یک سمتت رو برداری.

ببخشید ولی انقد مساله جدی ایه نمیتونم درباره اش رک حرف نزنم.

پشت گوش نندازی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چ زود تر بری میشه با دارو حل کرد خواهر من شش هفته هست دوقلو بارداریش خارج رحمی شد4روز بیمارستان بستری شد فعلا ک بتاش اومده پایین با آمپول مرخصش کردن چهارشنبه میره دوباره آزمایش دعا کنید لطفا ک کلا حل شده باشه مشکلش

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊                    
2731
شما کدوم شهرین دکترش کی بود

ما اصفهان منظریه ببمارستان 9دی دکترشم آقاس دکتر داوری فکر کنم

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊                    
2738

آخرین پریودت کی بوده؟ بازم بتاتو تکرار کن اگه رشد کنه فعلا صبر کن .تو سونو با بتای زیر ۱۰۰۰ که چیزی دیده نمیشه . صبر کن شاید لقاحت دیر بوده 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

منم خارج رحم بودم دوسال پیش دقیقا همین تاریخ😪بتام ۲۵۰ بود دکتر حجت یزد رفتم گفت بایدبستری شی لولت بردارم من حتی پول عمل واریز کردم تا دم اتاق عمل هم رفتم لباس هم پوشیده بودم توی توبت بیهوشی یودم حالم از نظر روحی بد بود یه خانم پرستار گفت عملت واسه چیه براش توضیح دادم گفت بتات خیلی پایینه این دکترا پولکی هستن الان بگو نمیخام لولم بردارم برو پیش خانم مجیبیان اول با دارو امتحان میکنه خدا خیرش بده همیشه دعاش میکنم اون پرستاره رو انصراف دادم ۱۰روز بستری شدم خداروشکر با دارو جذب شد جنین بنظرم چون بتاتون پایینه هنوز خیلی کوچکه با دارو جذب میشه دکترت عوض کن

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
بیست تیر

به نظر من صبر کن دوباره بتا بده الکی جراحی چرا آخه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706