2733
2734
عنوان

پریود شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 51 پست
چ عیدی گفتم خدایا عیدی من این باشه صبح بی بی چکم مثبت باشه.نذاشت ب صبح برسه پریود شدم.

منم هروقت از خدا عیدی خواستم اینطوری جوابمو داده دیروز سالگرد ازدواجم بود بچه12هفته مو از دست دادم از خدا خواسته بودم با خبر سلامتیش سالگردمو شاد کنه پارسالم همین موقع باز سقط کردم عیدیای من از خدا اینطوری ان

منم هروقت از خدا عیدی خواستم اینطوری جوابمو داده دیروز سالگرد ازدواجم بود بچه12هفته مو از دست دادم ا ...

عزیز دلم چقد بد الانه ک دیگه دق کنم تو از من بدتری ک...چرا بچه ت و از دست دادی؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم چقد بد الانه ک دیگه دق کنم تو از من بدتری ک...چرا بچه ت و از دست دادی؟

تو غربالگری گفتن قلبش نمیزنه اولی رو تو سالگرد عقدم گفتن دومی رو تو سالگرد ازدواجم اینم سومین بارداریم بود که سالگردمو با عزا گذروندم 

تو غربالگری گفتن قلبش نمیزنه اولی رو تو سالگرد عقدم گفتن دومی رو تو سالگرد ازدواجم اینم سومین باردار ...

الهی بمیرم...ناداحت نباش بازم خدا بزرگه حتما حکمتی توش هست...

2728
من سه ماهه اقدامم این ماه خودم وشوهرم چقد خوشحال بودیم چون عقب انداختم حالتای بارداری هم داشتم ولی د ...

سه ماه ک چیزی نیس توکل برخدا..ب اونای فکر کن چن ساله تو اقدام هستن

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
سه ماه ک چیزی نیس توکل برخدا..ب اونای فکر کن چن ساله تو اقدام هستن

درسته کاش مثل همه ی مواردک انقد صبورم و دم نمیزنم تو این موردم صبر داشتم.

عزیزم تو همین یک ماه صد حال خوردی من یکسال چن ماهه هرگاه پریود میاد انگار عزا خونه میشه خونمون گریه ...

2ونیم ساله همش ضدحال میخورم یا پریودمیشم یا وقتی عقب میفته حامله نیستم تنبلی تخمدان دارم 😞😢

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
واسه سه ماه ناراحتی؟ واسه من چهارسال طول کشید.پارسال محرم باردار شدم ان شاالله ماه بعد مامان میشی

انشاالله...چیکار کردی باردار شدی ینی چیز خاصی خوردی کار خاصی انجام دادی؟

انشاالله...چیکار کردی باردار شدی ینی چیز خاصی خوردی کار خاصی انجام دادی؟

چهارسال هرکاری کردم هرچی خوردم نشد

اونماه فقط عسل و سیاهدانه قاطی کردم از روز اول پریود تا روز تخمک گذاری خوردم و بعدش دیگه نخوردم چون بعد از تخمک گذاری گرمیجات مانع لانه گزینی میشه.

پیاده روی هم از روز اول پریود تا روز تخمک گذاری روزی نیم ساعت یا چهل و پنج دقیقه داشتم

چهارسال هرکاری کردم هرچی خوردم نشد اونماه فقط عسل و سیاهدانه قاطی کردم از روز اول پریود تا روز تخمک ...

چ جالب پس منم بخورم این ماه شاید جواب داد.ممنون عزیزم 

دوست عزیز ناراحت نباش همیشه مطمئن باش یه حکمتی تو کاراش هست.. من یک سال و شش ماه اقدام بودم و بالاخره با نذر و نیاز بعداز یک سال و شش ماه کادوی تولدم + شدن بیبی چکم بود ولی خواست خدا این بود تا 21 هفته توی شکمم بمونه.. همه چیش خوب بود حتی زنده به دنیا اومد.. خیلی غصه خوردم و ناراحت بودم هم خودم هم همسرم و هم دوتا خانواده ها..ولی همه چیز رو سپردم به خودش و سه ماه بعد مجددا با خواست خودش باردار شدم الان هم باز سپردم به خودش.. شما هم ناراحت نباش خدا انشاءالله دامن همه‌ی منتظرهارو سبز کنه و صحیح و سالم و صالحش رو بده همینطور شما🌹

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
دوست عزیز ناراحت نباش همیشه مطمئن باش یه حکمتی تو کاراش هست.. من یک سال و شش ماه اقدام بودم و بالاخر ...

بله ما مطیع امر خدا هستیم فقط ی خورده از انتظار بدم میاد.انشالله نی نی شما هم سالم و سلامت باشه.

بله ما مطیع امر خدا هستیم فقط ی خورده از انتظار بدم میاد.انشالله نی نی شما هم سالم و سلامت باشه.

همین انتظارهاست که آدم و عاشق کوچولوش میکنه.. ممنون عزیزم.. درضمن یه دکتر هست دستش خیلی سبکه هرکی رفته با دارو باردار شده منم بارداری قبلم پیش اون رفتم اگه دوست داشتی آدرس و شمارش رو بدم.. اتفاقا تا پری هستی بری بهتره

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
همین انتظارهاست که آدم و عاشق کوچولوش میکنه.. ممنون عزیزم.. درضمن یه دکتر هست دستش خیلی سبکه هرکی رف ...

کجا هست من پاکدشت تهران هستم

2706