2737
2734
نه بچه ندارم.. دکترم به من گفت مشکل خاصی نیست خیلی از خانوما دارن اما من خیلی وقته درگیر تنگی نفسم& ...

من یه مدته این جوری شدمه علاوه بر تنگی نفس لرزش دست و پا هم داشتمه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اون پرولاپس نیست؟

من دارم ولی خفیفه

اگه خفیف باشه هیچ مشکلی تو زندگی عادیت اعم از ورزش و ... ایجاد نمیکنه

ولی سالی یبار بهتره برای اطمینان یه اکو و نوار قلب بگیری

2728
اره من هر دکتر رفتم گفت مشکلی نیست حتی یکیش گفت شکل دریچه این جوره وگرنه اصلا بیماری حساب نمیشه اما ...

عزیزم نترس 

تنگی نفس ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه

اخیرا استرس مداوم بهت وارد نشده؟

مثلا من از بچگی بخاطر قلبم تحت نظرم(هرچند مشکلی نیست)

ولی سال کنکور انقدر استرس بهم وارد شد که علاوه بر تنگی نفس گاهی قلبم درد میگرفت و قفسه سینم سنگین میشد!!!!

حقیقتا ترسیده بودم ولی وقتی رفتم دکتر ،بدون اینکه من چیزی بگم پرسید کنکور داری؟...  بخاطر استرس زیاده

عزیزم نترس  تنگی نفس ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه اخیرا استرس مداوم بهت وارد نشده؟ مثلا من ...

چرا کلا زیاد تو زندگی مشکل داشتم استرس هم وقتی بهش فکر کنم میاد سراغم الان شما داری شلی و افتادگی یکیه یا 2 تاست چند جا خوندم که یکیه

تپش قلب هر وقت استرس بگیرم دارم یا هر وقت به همین موضوع فکر کنم وگرنه همیشه ندارم 

خیلی از مشکلات ما از استرسه وگرنه یه پرولاپس انقد اذیت نمیکنه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2738
چرا کلا زیاد تو زندگی مشکل داشتم استرس هم وقتی بهش فکر کنم میاد سراغم الان شما داری شلی و افتادگی یک ...

والا تا حالا که من شنیدم  "من" شلی خفیف دریچه دارم

ولی در مورد افتادگی من فکر میکنم شلی خطرناک و بیش از حد منجر به افتادگی دریچه میشه (تاکید میکنم که این نظر منه ... از صحتش اطمینان 100 درصد ندارم)

والا تا حالا که من شنیدم  "من" شلی خفیف دریچه دارم ولی در مورد افتادگی من فکر میکنم شلی خطرناک ...

مرسی عزیزم بابت جواب دهیت انشالله که چیزی نباشه راستش تو نت که خوندم خیلی ترسیدم اما الان بهتر شدم 

مرسی عزیزم بابت جواب دهیت انشالله که چیزی نباشه راستش تو نت که خوندم خیلی ترسیدم اما الان بهتر شدم&n ...

نت چرت و پرت زیاد میگه

خیلی از بیماری ها علائم مشابه دارن ... خیلی از علائم هم گذرا هستن و اصلا ربطی به بیماری ها ندارن

شما وقتی عصبی میشی حرص میخوری مضطرب میشی هورمونات بالا پایین میشه .. فشارت بالا پایین میشه ... قندت بالا پایین میشه

نگران نباش و بیشتر به خودت استرس وارد نکن ...

موفق باشی

اره من هر دکتر رفتم گفت مشکلی نیست حتی یکیش گفت شکل دریچه این جوره وگرنه اصلا بیماری حساب نمیشه اما ...

نت اشتباهه در مورد هیچ سوال پزشکی سراغش نرو.درستاش اون مقالات ترجمه نشده هست که رفرنسشم معلومه.کتابای پزشکیه...

2706