2726

سلام خواهش ميكنم اگه كسي تجربه زندگي تو چابهارو داره يكم كمكم كنه قراره تا يه ماه ديگه براي كار همسرم بريم اونجا خيلي استرس دارم 

طوفان شن.

عبدالمالک

تاسوکی

طالبان

کلا منم میترسم  

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خيالش راحت شد كه😂🤦🏻‍♀️

منصرف نشع صلوات

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد 

عموی من اونجازندگی میکنه اونم بخاطرکارش اونجاس.....والاازوقتی رفته اونجاازاونجافرارمیکنه همش تبریزه حتی یه خونه توتبریز داره همش زنوبچش میان تبریزمیمونن ازاونجافرارین....فقط قشنگیش دیاشه همین....بشدت گرم وشرجی که بی کولرگازی نمیتونی دووم بیاری هنوزماتوعیدرفته بودیم خونشون باکولرگازی هم گرممون بود

اونجا زندگي ميكني؟

ن تصورات ذهنیم بود  

ولی فامیلمون کارش اونجاست.گفت آدمای خوبی هستن. آب و هواش غبار و طوفانه اکثرا .و منطقه ی محرومی هستش

اره خيلي الان ديگه با خيال راحت ميخوابم 😬

عزيزم :)) نه واقعا من ميخواستم برم يه شهري(حالا اسم نميبرم)بعد طبق شنيده ها خيلي استرس داشتم.از دانشجو ها پرسيدم گفتن اصلا اين طوري ك ميگن نيست.واقعا هم نبود☺️☘️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
عزيزم :)) نه واقعا من ميخواستم برم يه شهري(حالا اسم نميبرم)بعد طبق شنيده ها خيلي استرس داشتم.از دانش ...

مرسي  از انرژي مثبتت🙏🏻 يه عده ميگن برا اون منطقه ازادشو و اينا خيلي خوبه يه سري هم خيلي بد ميگن ،نميدونم واقعا 

2706