2410
2553

سلام خواهش ميكنم اگه كسي تجربه زندگي تو چابهارو داره يكم كمكم كنه قراره تا يه ماه ديگه براي كار همسرم بريم اونجا خيلي استرس دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عموی من اونجازندگی میکنه اونم بخاطرکارش اونجاس.....والاازوقتی رفته اونجاازاونجافرارمیکنه همش تبریزه حتی یه خونه توتبریز داره همش زنوبچش میان تبریزمیمونن ازاونجافرارین....فقط قشنگیش دیاشه همین....بشدت گرم وشرجی که بی کولرگازی نمیتونی دووم بیاری هنوزماتوعیدرفته بودیم خونشون باکولرگازی هم گرممون بود

2714
اره خيلي الان ديگه با خيال راحت ميخوابم 😬

عزيزم :)) نه واقعا من ميخواستم برم يه شهري(حالا اسم نميبرم)بعد طبق شنيده ها خيلي استرس داشتم.از دانشجو ها پرسيدم گفتن اصلا اين طوري ك ميگن نيست.واقعا هم نبود☺️☘️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
عزيزم :)) نه واقعا من ميخواستم برم يه شهري(حالا اسم نميبرم)بعد طبق شنيده ها خيلي استرس داشتم.از دانش ...

مرسي  از انرژي مثبتت🙏🏻 يه عده ميگن برا اون منطقه ازادشو و اينا خيلي خوبه يه سري هم خيلي بد ميگن ،نميدونم واقعا 

2706