1428
1389

سلام خواهش ميكنم اگه كسي تجربه زندگي تو چابهارو داره يكم كمكم كنه قراره تا يه ماه ديگه براي كار همسرم بريم اونجا خيلي استرس دارم 

طوفان شن. عبدالمالک تاسوکی طالبان کلا منم میترسم    

خيالش راحت شد كه😂🤦🏻‍♀️

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

عموی من اونجازندگی میکنه اونم بخاطرکارش اونجاس.....والاازوقتی رفته اونجاازاونجافرارمیکنه همش تبریزه حتی یه خونه توتبریز داره همش زنوبچش میان تبریزمیمونن ازاونجافرارین....فقط قشنگیش دیاشه همین....بشدت گرم وشرجی که بی کولرگازی نمیتونی دووم بیاری هنوزماتوعیدرفته بودیم خونشون باکولرگازی هم گرممون بود

اونجا زندگي ميكني؟

ن تصورات ذهنیم بود  

ولی فامیلمون کارش اونجاست.گفت آدمای خوبی هستن. آب و هواش غبار و طوفانه اکثرا .و منطقه ی محرومی هستش

#کاربرقدیمی ام.تو کوچه ی ما هم عروسی میشه.. کاربریم ترکید😏 
اره خيلي الان ديگه با خيال راحت ميخوابم 😬

عزيزم :)) نه واقعا من ميخواستم برم يه شهري(حالا اسم نميبرم)بعد طبق شنيده ها خيلي استرس داشتم.از دانشجو ها پرسيدم گفتن اصلا اين طوري ك ميگن نيست.واقعا هم نبود☺️☘️

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1394
عزيزم :)) نه واقعا من ميخواستم برم يه شهري(حالا اسم نميبرم)بعد طبق شنيده ها خيلي استرس داشتم.از دانش ...

مرسي  از انرژي مثبتت🙏🏻 يه عده ميگن برا اون منطقه ازادشو و اينا خيلي خوبه يه سري هم خيلي بد ميگن ،نميدونم واقعا 

1396
راضي بودين ؟زندگي كردن اونجا سخته؟

مردمش در صورتی که بدونن داری برای شهرشون زحمت میکشی باهات خوبن خیلی هم خوبن حتی راه رو هم باز میکنن تا بتونی بهتر و راحتتر به مردمشون خدمت کنی قبیله ای هستن تعصبی هستن شیخ دارن که همه تروریستاشون به حرف شیخ هستن، یه مقدار خطرناکه منطقشون 

مردمش در صورتی که بدونن داری برای شهرشون زحمت میکشی باهات خوبن خیلی هم خوبن حتی راه رو هم باز میکنن ...

منطقه ازداش با محله هاي سنتيش چقد فرق داره؟؟ كدوم براي زندگي بهتره؟

1339