1662
1605

سلام خوش آمدید🌸

عیدتون مبارک  عزیزای دلم 

ان شاءالله  از دستای     امیرالمومنین ع  عیدی بگیرید 

براتون  نفری 5 امن یجیب میخونم  و لایک میکنم 

شماهم برای  لطفا  برای اینکه من این ترم با نمره خوب  دفاع کنم +ازدواج موفقم دعا کنید

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

حاجت روا شی ایشالله❤

میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                    من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
1665

من تو نی نی سایت ک خاستم برام دعا کنن ..دعاهام مستجاب شده .. دعای دیگران واقعا گیراس 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای یو ایم .منفی شد .ای خدااااا چرا منو نمیبینی 😭😭۹ سال و ۴ ماه انتظار کم نیست 😭

براي منم لطفا

يك نفر داره خيلي اذيتم ميكنه(استادم!!)

چشم. انشالله

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

عزیزم برای ظهور امام زمان

و برای خوشبختی و عاقبت بخیری و عزت و آبروی من تو دنیا و آخرت بخون ممنون💖

انشاءالله حاجت روا بشی😚

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
1645