2737
2734

ینی چی عکس؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عکس کارتکس اصلی 

خوده سوالا منظورته؟؟ 

سوال هرکسی با بقیه فرق میکنه کد بندیه 

بعدشم گوشیو میگیرن و تا لحظه پاسخ دهی گوشیو نمیدن چجوری میخاد کسی عکس بگیره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
خیلی ها یواشکی میگیرن بدبختی الان من پیدا نمیکنم

نخ اصلا یواشکی نمیشه من فروردین یا اردیبهشت ازمون دادم افسر گفت امسال سوالا عوض شده و از تهران اومده و شما اولین نفرایین ک این سوالارو پاسخ میدین

اره من تا حالا دوبار افتادم دارم دیوونه میشم 

بابا ب جای این که وقتتو بذاری برای این کارای بیهوده برو خود کتابو بخون

غیرممکنه کتابو بخونی و بیفتی

ولی خیلیا که تو این سایت و اون سایت دنبال نمونه سوال هستن و کتابو میذارن کنار می افتن

تمام اپلیکیشن های آزمونهای آیین نامه خصوصا ۹۷ و ۹۸ رو نصب کن از برنامه بازار و فقط فقط تست بزن.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
نخ اصلا یواشکی نمیشه من فروردین یا اردیبهشت ازمون دادم افسر گفت امسال سوالا عوض شده و از تهران اومده ...

نمیتونی بگی چ سوالایی اومده بود من تا حالا دوبار رد شدم 

نمیتونی بگی چ سوالایی اومده بود من تا حالا دوبار رد شدم 

ائین نامه اصلیه ازون فصل های فنی برا من حتی یه سوال هم نیومده با اینکه فول خونده بودم 

همون سوال هایی ک تو نرم افزارا میخوندم و تست میزدم دقیقا کپ همونا بود 

2706